Pensiuni Mamaia Nord

Pensiuni Mamaia Nord | Autor: ellinia

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor!
Imi poate spune cineva cum e prin Mamaia Nord? Noi nu suntem mari amatori de Mamaia, tot cautand insa pensiuni si vile pe litoralul nostru, am gasit foarte multe in Mamaia Nord, mai precis, prin zona Hanul Piratilor. Am inteles ca sunt vreo 7-8 km pana in statiunea Mamaia si, sincer, nu vrem aglomeratie si muzica non-stop. Insa, ma intereseaza cum e plaja pe acolo, daca ai unde manca exceptand vila unde te cazezi (nu prea ne place sa fim constransi ).
Multumesc pentru informatii!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Noi acum cativa ani am stat la pensiunea Alexandra, in Mamaia Nord. Nu e de fitze, insa mancarea la restaurant era f.f. buna si aveau si AC in camere. In zona aia, nu prea aveai multe posibilitati de-a lua masa decat cautand tot asa, restaurante la diferite pensiuni, insa nu multe sunt cele care au si restaurant. Plaja era mai salbatica si nu era aglomerata deloc. Intre timp, cred ca s-a mai construit in zona, nu stiu sa-ti dau detalii recente, dar eu, dac-as merge, tot zona aia as alege-o.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Lora, merci mult, sa stii ca am vrut sa-ti dau pm dar n-am mai reusit, imi aminteam ca ati fost atunci in zona.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput