Duni anul acesta. Cum mai este?

Duni anul acesta. Cum mai este? | Autor: crengu75

Link direct la acest mesaj

Buna ziua,
Cine a mai fost anul acesta la Duni?
Dupa frenezia din ultimii doi ani, spre surprinderea mea, nu prea s-a mai discutat anul acesta despre Duni.
A mai fost cineva?
Cum mai este?
Au ramas la acelasi nivel serviciile sau au scazut?
Zoli mai era pe acolo?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

noi am fost anul asta
ne-am intors acum doua saptamani

nu stiu sa-ti spun cum e in comparatie cu anii anteriori
e prima data cand mergem
ne-am distrat pe cinste

impresii la semnatura




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)


vacantele copilariei...



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

din ce au mai scris altii pe celalalt site, se pare ca e la fel de bine ca anul trecut.

eu cred ca lumea nu s-a mai dus la duni anul asta si din motive financiare (au crescut preturile), si de teama overbooking-ului. eu am fost la duni doi ani la rand, al treilea nu as mai suporta pentru ca m-as plictisi teribil, nu se schimba mare lucru de la un an la altul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Da, asa este.
Si noi am fost anul trecut. A fost foarte frumos. Anul acesta am schimbat destinatia insa vom merge din nou la anul, probabil, insa nu insistam nici noi prea mult pe o singura locatie.
Am observat ca cei care merg prima data vin extrem de incantati( ca si noi) iar cei care revin dupa al doilea concediu petrecut vin cam dezamagiti sau nemltumiti , si cu ideea ca parca nu a mai fot ca prima oara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Noi tocmai ne-am intors acum 2 sapt de la Duni, de unde am venit foarte incintati.
Am fost pt prima oara, deci nu pot face o comparatie.
Totul mi s-a parut ok, nu au fost probleme, nici la cazare, nici la masa. La nimic.
Deci nu stiu cum era anii trecuti, dar acum a fost super ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Noi am fost anul asta la Holliday Vilage (in in urma oberbookingului de la Pelican).In urma cu 2 ani am stat la Royal.
am avut un apartament, cu propria curte cu terasa, in spatele restaurantului Sozopol. Foarte fain si cum se zice..tot raul inspre bine...Pelikan era muult mai departe.
Parerea mea: Duni se respecta si nu scade nivelul serviciilor .
Desi a doua ora am fost precum copiii incantati de orice, ne place resortul, atmosfera familiara, apa curata ,mancarea si spectacolele db fiecare seara.

Daca la anul mergem tot la Bulgari , tot acolo merge, . :)
p.s.Zoli nu mai este. Din echipa veche: partenera lui dans,unul din negri si un baiat de la hiphop. In rest, toata echipa e boua.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Multumesc mult pentru pareri. Ma ajuta si parerile celor care merg pentru prima data si ale celor au mai fost.
Si eu sper ca si vara viitoare sa fie frumos, deoarece e pe lista mea ca destinatie de relaxare, cea mai buna caliatate- pret- distanta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha81 spune:

Sora mea a dat avans la Duni printr-o agentie 9daca am voie o sa va dau numele) si cu 4 zile inainte i-a sunat ca este overbooking!!!!Deci s-a intamplat din nou...pana la urma au reusit ca aceeasi agentie sa le faca rost de bilete la hotelul unde eram cazati si noi in Mamaia dar doar 5 zile nu 7 cum aveau la Duni si tot all-inclusive dar sistemul romanesc...

Mergi la inceput