Prietene la bine si la greu - 167

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

dumnezeu sa ii odihneasca sufletul in pace

nu am putut sa nu plang. groaznic

am ramas fara cuvinte



Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Dap...si eu aseara pe la 1 noaptea am terminat de citit pe forum cum ii urau inca LMA baietelului ei care abia a facut 3 anisori... Si azi cand am citit... mi s-a rupt ceva in mine doar cu gandul la copilasii ei de 3 ani si de 6 ani...
Dumnezeu sa o odihneasca in pace!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

cumplit mai mult nu pot sa zic, ca sunt la birou si deja fac mari eforturi sa ma adun.

eu de maine intru in concediu o luna. revin la servici pe 17 sept. probabil accesul la net va fi extrem de limitat in timpul concediului.
va doresc tuturor un sfarsit de vara cat mai placut si sa ne revedem sanatosi cu totii la toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Ramonika, hai nu lasa asa ultimul mesaj, de parca ai vrea sa nu mai zici nimic pe aici. Iti urez vacanta placuta, si sa vii cu bateriile incarcate la noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

ah, nu am vrut sa sune asa, insa m-a cam intors pe dos vestea asta cu Monica.
chiar nu cred ca voi putea intra pe net in urmatoarea luna, de asta am zis, sa nu ma dati la disparuti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

ah, nu am vrut sa sune asa, insa m-a cam intors pe dos vestea asta cu Monica.
chiar nu cred ca voi putea intra pe net in urmatoarea luna, de asta am zis, sa nu ma dati la disparuti.


[stii-tu-pe-ala-de-se-sterge-pe-frunte-usurat]

cum stai cu sangerarile, s-au mai oprit? haidi pup, relaxare maxima la bulgari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

cum stai cu sangerarile, s-au mai oprit? haidi pup, relaxare maxima la bulgari!


nu prea...

mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Ramonik iti urez concediu placut. Sa-ti incarci bateriile si sa plece necazurile de la tine si din casa ta. Sora-mea, pentru ca tot asa simtea ca se tot afunda si nimic nu-i merge si parca era din rau in rau (cu tatal copilului, cu actualul consort, cu serviciul, adica pe toata linia) a inceput sa se duca la Sf Mina, sa dea acatiste si sa se roage. De vreo 2 saptamani lucrurile s-au mai limpezit si simte ca a intrat si soarele pe strada ei. E fericita si linistita de cand a ajns la biserica. LA Iasi e Sf Parascheva facatoare de minuni. Puterea Dumnezeiasca e mare. Eu asa am reusit sa fac copii. La a doua sarcina, am tinut saptamana patimilor, iar in vinerea mare, am tinut post negru pana seara tarziu si m-am rugat sa ma ajute Doamne-Doamne sa mai fac un copil. Urmatoarea inseminare a fost un succes, desi dr nu mi-a dat sanse.

14 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

opa, iar s-a stricat forumul?

Ramonika, sa aveti vacanta linistita si relaxanta si sa te intorci plina de energie pozitiva!

Dankutza tu ce faci, cum esti? Te-ai inscris la noua odisee?

Licu voi? plaja si balaceala la greu cu copiii? sau nu ajungi cu ei la mare?






Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!!
Ramonika concediu placut si cand va intoarceti sa gasiti soare pe straduta voastra sa lasati toate relele la bulgari.
RamoC ce repede a trecut timpul...asteptam vesti..
Monis... ma bucur pt voi... e superb apusul... dar astept detalii.. stii ca sunt curioasa...
Noi ne pregatatim de noutati pe 2 fronturi. Andra va incepe gradi, iar Cami diversificarea
Offf... gata pauza mea ca s-a trezit cea mica..

Mergi la inceput