Prietene la bine si la greu - 167

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

LA multi ani, David!

LA multi ani, Maya!

La multi ani, Alexa!


Noi suntem pe gata cu raceala..de luni il duc la gradi pe Mihai. Cat a fost bolnav si dupa ce a trecut nu prea manaca...ma chinui cu el in fiecare zi..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

long time no see

incep prin o strigare pt Dymomo - draga mea, te rog sa-mi dai un PM ca am gasit niste chestii f f interesante despre alimentatie, legat de ce povesteai de Danut si vreau neaparat sa citesti

Felicitari noilor copilasi "gradinari" si celor care deja au serbat 3 anisori

Biara imi pare rau de boala prin care a trecut Maia. Ai vaccinat-o cu ROR? Si ce a insemnat forma destul de urata? Ne povestesti si noua te rog? Kiss!

Dankuta cum mai merge sarcina, totul bine, da?


multumesc pentru urarile pentru casuta am fugit la treburi




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

LA multi ani, David!

LA multi ani, Maya!

La multi ani, Alexa!

Licurici, daca mai citesti, tu aveai un clip cu o tanti care te ajuta sa dai jos din sunculite??? Poti, te rog, sa mi-l dai cumva si mie!?
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Buna fetelor!

Unde ati disparut toate iarasi?

Sa inteleg ca acum sunteti ocupate cu maraturi...etc pus pe iarna?

Noi suntem bine...a trecut raceala...am inceput iarasi gradinita... Mihai tot mai plange dimineata dupa mine. Sper sa se obisnuiasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Bunaa ziua,
Ali ai dreptate cu muraturile.Cel putin eu asta am facut in week-end.
In rest sunt super ocupata.
La job e tot mai mult de lucru.In plus aspir la un post mai bun si ma tot pregatesc.Zilele astea mi-am primit inapoi postul de dinainte de concediul prenatal dar,ocup in continuare si celalalt post pentru ca nu e nimeni compatibil cu el.Sper sa pot renegocia salariul cam intr-o luna de zile.
Despre geo mai scriu aici http://mamidebroscutza.blogspot.ro/
.
La master e totul ok.Imi place si avem profesori care stiu cum sa predea .
Despre Geo: a trecut printr-o mica raceala(putini muci,tuse,febra),e foarte activ,ii place sa se rasfete.E o comoara.
L-am tuns putin.E tuns rotund pana la umeri.La gradi e foarte activ si foarte cuminte.
O zi frumoasa va doresc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Buna dimineata,dragelor! Pe unde umblati voi de absentati in grup???
Ia haideti la apel,luati un loc pe bancuta si serviti un ceai fierbinte cu gogosi pufoase!

La multi ani, Bubu! Cori,sa-ti traiasca blondinul,sa fie sanatos si sa aiba parte de o viata lunga si frumoasa!

Eu imi facusem planuri mari de mers la Teatrul de papusi,apoi joaca pe la Palas, dar ceata si copilul care inca mai doarme, mi-au cam dat planurile peste cap..... ramane pe mai tarziu!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:



ANDREI NICOLAS, MATEO, DOMINIC, DANUT,GABRIELA
LA MULTI ANI!!

Mamici, poate intrati si ne spuneti si noua cum ati petrecut Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

despre noi, de o saptamana suntem sechestrate in casa, luni tuse muci, am zis pas la gradinita, marti mi-a vomat toata ziua de am zis ca nu scapam fara internare, acum a ramas doar cu tusea, in schimb eu sunt ca batuta de la raceala asta. Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:



ANDREI NICOLAS, MATEO, DOMINIC, DANUT,GABRIELA
LA MULTI ANI !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Buna fetele,

Mi-e dor de voi, am ratat atatea evenimente..

Vreau sa urez fulgusorilor sarbatoriti Maysaa, David, Maya, Annabelle, Gabriela, Andrei, Mateo, Dominic, Danut, Vlad, Janisz si Melinda
!! sa fiti sanatosi puilor si sa va bucurati de toate frumusetile vietii!

Am pierdut sirul, inteleg ca si Dankutza asteapta un bebe , eu momentan nu prea imi fac curaj in acest sens...

Va pupacesc pe toate, o sa incerc sa mai citesc paginile din spate si sa revin!

Mergi la inceput