Aspirante optimiste(801). Felicitari emilia.m!!!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

quote]citat din mesajul lui cos_minutza

Buna seara fetele!!!!

Vreau sa felicit si eu proaspetele gravidutze si sa le urez sarcini usoare
Gaby imi pare tare rau

Stiu ca intru rar pe aici insa am de transmis si eu o veste buna(mai ales catorva persoane dragi mie),azi z13dpo am beta de 209,96Da dupa 3 ani jum. pot sa zic si eu ca-s gravidutzaSe pare ca laparo si Bunul Dumnezeu ne-a ajutat!!!!Imi dau un ceva batai de cap cateva pete bejulii dar sper sa fie bine pana la capat!!!
Va rog sa nu ma felicitati in titlu pana nu vad la eco ca e totul bine

Va pup pe toate!!!!

Noapte buna!!!!

Cosmi,aspiranta optimista viitoare


Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott


[/quote]

felicitaaaaari!!!!!!!!!!!!!!!!
sarcina usoara si la termen!!!!!!!!!!!!!!!
bravo bravo
v-am zis eu ca trebuie sa inceapa si luna august cu bebei in forta :)))))))))))))))))


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui draguta

Cosminuta felicitari draga mea, ma bucur ca ai reusit, asteptarea ti-a fost rasplatita , iti doresc sarcina usoara si la termen cu un sanatos

Gaby imi pare tare rau dar stiu ca tu esti puternica si te vei pregati pentru FIV-ul norocos

Moni si eu am avut aceleasi stari ca si tine, plus stari de voma intense inainte de culcare, am avut doua zile oribile

Velvet concediu placut!

toate fetele , noapte buna !!!

eu stari de voma n-am avut
tu ai avut febra?
uite acum dimineata aveam 36.6 temperatura si nu mai aveam nimic....
doar durere de spate fff intensa cand m-am trezit - dormeam pe burta si abia m-am miscat
sa vedem azi cum merge totul

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrenescu spune:

Fetele, buna dimineata.
N-am mai intrat de vreo trei saptamani si cand intru ce sa vezi, odiseea e plina de bebelusi.

Felicitari Miha, Em si Cosminuta!!!
Nici nu stiti ce bine imi pare sa citesc vesti minunate ca acestea.

Sa fiti sanatoase sa aveti sarcini la termen si bebei frumosi si necolicosi.

Despre mine, nimic nou. Doar ca m-am detasat putin de subiect si mi-a facut bine. Va imbratisez pe toate, gravidute sau aspirante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

'neata

Moni ieri si alaltaieri dimineata era 36,8, la amiaza 37,4, astazi 37,1 si tot asa am inceput ziua

Mrenescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui draguta

'neata

Moni ieri si alaltaieri dimineata era 36,8, la amiaza 37,4, astazi 37,1 si tot asa am inceput ziua

Mrenescu



hmmm
vorbim de temperatura luata la subrat nu?
sunt curioasa in seara asta ce-o mai fi

dar tu mai ai vreun simptom de raceala ceva?

nu stiu ce sxa zic.... mi se pare f ciudat....
tu in ce perioada a lunii esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

eu vaginal am luat-o, sunt in ziua 27, simptome de raceala nu am decat moleseala si greata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cixinica spune:

Buna dimineata!
cos_minutza felicitari! Doamne ce veste buna! Mi-au dat lacrimile cand am citit ce beta grasa ai! Sa ai o sarcina usoara si dusa la termen si un bebe sanatos!

o sa ies acum sa imi iau duphaston, imi spuneti si mie cum se ia ca nu am luat niciodata

Multi tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui draguta

eu vaginal am luat-o, sunt in ziua 27, simptome de raceala nu am decat moleseala si greata


cred ca eu aveam 39 vaginal daca la subrat aveam atata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

Cixi, mie doctorul mi-a zis ca se pot lua oricum ( dimineata-seara, pranz-seara) dar sa pastrez aceleasi ore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osuparata spune:

Felicitari cos_minutza!D-zeu te-a rasplatit dupa ani de asteptari!

Mergi la inceput