FIV CHISINAU

FIV CHISINAU | Autor: FIVChisinau

Link direct la acest mesaj

Cu draga inima va putem indruma la Chisinau ptr FIV. Noi suntem deja in a sasea luna.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mocarta spune:

Cum as putea sa iau legatura FIV Chisinau? Am incercat sa trimit PM dar nu am reusit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FIVChisinau spune:

Fivchisinau@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theona1 spune:

eu am facut fiv la chisinau recent.
mi a reusit din prima incercare. acum am 8 sapt si un picut de sarcina
daca te pot ajuta cu info legate de costuri ce trebuie sa faci si despre personalul de acolo te pot ajuta cu placere.
lasa mi un id aici si te contactez eu:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mocarta spune:

Daca ai putea sa ma contactezi tare m-as bucura...

geaninast@yahoo.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Fiv Chisinau, ar fi bine sa treci si aici numele d. care se ocupa, de procedura, cat costa fiercare in parte, cat costa medicamentele, cum se procedeaza acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

subscriu . avem nevoie de mai multe detalii , caci suntem multe in cautare de clinici bune si medici priceputi .

asteptam detalii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenuteel spune:

theona, ma intereseaza si pe mine info despre costuri FIV Chisinau si la care clinica ai facut procedura. daca poti sa ma ajuti cu aceasta informatie, iti sunt foarte recunoscatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mocarta spune:

Tocmai am facut FIV la Chisinau, la clinica Repromed daca doriti informatii cu privire la costuri va ajut cu drag. Am remarcat ca o persoana din Bucuresti se intereseaza de acest subiect. Pot sa imi exprim mirarea, in Bucuresti sunt multe clinici, cum de nu s-a reusit in Capitala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Va rugam sa scrieti mai multe detalii: costul procedurilor, dr., email

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_mitzi spune:

Buna fetelor
ma intereseaza si pe mine un FIV la Chisinau... se pare ca si la noi asta e singura sansa....de a avea un bebe...
daca poate cineva,care a facut recent, sa ne zica pretul ca asta e cel mai important...

Mergi la inceput