Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 57

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

MONICA... nu are alt prenume.

LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

La multi ani Tudor fie ca cei trei anisori ai tai si zambetul vostru sa aduca Monicai clipe de usurare si sa petreceti o aniversare frumoasa impreuna. Monica ne gandim la tine si ne rugam pt tine chiar daca ne gasim cu greu cuvintele sa iti spunem ceva sa iti traiasca puiutul si sa aveti o zi de aniversare frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Tudor, cretulin frumos! sa ai o viata plina de fericire si voiosie, iar mami sa-ti fie alaturi toata viata!
Monica sa va traiasca baieelul si fie ca aceasta zi sa fie una usoara si fara dureri, sa va pueti bucura impreuna de cei 3 anisori ai piticului!

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

LA MULTI ANI PUIUT MIC AL LUI MONI!

Fie ca bunul Dumnezeu sa-ti dea cel mai frumos dar de ziua ta...un zambet, o imbratisare calda de la mamica ta si muulti ani fericiti alaturi de ea!

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi ani pui mic si scump! Moni, esti in gandul si sufletul meu mereu. Nu plecam de langa tine!
Fete dragi, sunteti minunate!
Sa speram ca va avea o noapte odihnitoare.


Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

La multi ani pui mic. Sa fii sanatos si plin de noroc!
Si iti mai doresc din suflet o minune in viatza ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

La multi ani puiut scump Tudor! Iti doresc multa sanatate si viata lunga, dar acum am si o urare speciala, ca Doamne Doamne sa faca o minune mare si sa-ti daruiasca de ziua ta cel mai frumos dar: sa o insanatoseasca pe mamica ta, ca tu si surioara ta sa va puteti bucura de ea, de dragostea ei, de prezenta ei ani muuuulti, muuulti, muuulti!

Imi alatur si eu voua, chiar daca cu intarziere, rugaciunea pentru implinirea unei minuni frumoase pentru Monica! Doamne Dumnezeule, fie-ti mila de copilasii ei care au atata nevoie de mama lor, fie-ti mila de ea, care isi doreste atat de mult sa le fie alaturi! Te rog din suflet, implineste rugaciunile noastre, ajut-o pe Monica sa se faca bine! Indruma-i pe ea si pe cei apropiati care o ajuta pe drumul ce duce la vindecare! Te rog mult, Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

La multi ani, Tudor !
Moni, sa ti traiasca cei doi copii si sa aveti parte de multe aniversari impreuna de acum incolo


Doamne, asculta rugaciunile noastre .



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daiopri spune:

La multi ani Tudor! Iti dorim si noi o viata linistita si cat mai fericita! Moni draga rezista si lupta!

Numai bine tuturor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

La multi ani Tudor!
Sa iti dea bunul Dumnezeu o viata frumoasa si clipe cat mai multe alaturi de mamica ta!

Moni sa iti traiasca cretzolinul mic si sa te bucuri de el multi ani de acum inainte!
Eu inca mai cred in minuni! Dumnezeu sa fie cu voi!


Mergi la inceput