Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 55

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Am sperat atat de mult ca optimismul ei sa invinga!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amelie111

Verific doar, adresa actuala pentru paypal e asta: roxana . pavlicu @ gmail . com ? Multumesc.


Da! (fara spatzii, ok?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amelie111 spune:

Multumesc Andrea!
Monica este un om minunat, ma gandesc la ea cu dragoste acum, impreuna cu voi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Imi cer scuze ca am lasat de inteles ca sunt contra morfinei eu am zis doar ca morfina sa ultima solutie de calmant .

Nu am sa mai scriu ,moni toate gandurile mele merg la tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMario spune:

Moni multa multa sanatate.
Esti mereu in rugaciunile mele, trebuie sa existe o solutie si pentru tine.

Am mai transferat si eu niste bani in contul de paypal
efectiv nu stiu cum altfel as putea ajuta.

Fetelor dar nu mai este nici o discutie cu medicamentul ala IPI
poate incercam sa stringem bani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Sunt impresionata de solidaritatea voastra si drept urmare va multumim din suflet!

Dar sunt si socata sa citesc ca asa printre randuri ne acuzati pe noi cele din Arad de neimplicare! Adica, ce propuneti? s aintram cu forta in viata lor, in casa lor? Eu cred ca noi ne implicam/ne-am implicat si ne vom implica atat cat ni se va permite, atat din partea Monicai cat si din partea familiei sale! Fiti convinse ca Monica e inconjurata de oameni lucizi, de care capabili sa-i indrume, sa le dea un sfat bun (asa cum am facut si noi si Ingrid si alte fete minunate de pe forum), dar nicicare dintre noi nu avem dreptul sa intram in casa lor cu forta!
Eu azi l-am sunat pe Ghita tocmai pentru ca vroiam sa o vad pe Moni (desi sufleteste nu sunt pregatita, am trecut si eu prin destule in ultimul timp iar sufletul meu nu e pregatit, dar pentru ea as fii facut si asta) si mi-a spus clar ca acum Moni nu o vrea nici pe nasha lor, darmite pe noi. Mi-a promis ca incearca sa vorbeasca cu ea si sa revin cu un telefon pe la sfarsitul saptamanii...asa am sa fac.
Imi pare rau ca ati ajuns (unele) sa ne judecati! Ne implicam cum putem si cat ni se permite!

Moni, tu esti si vei mereu in sufletele noastre!





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:



Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Claudelu-nu v-a judecat nimeni,nu s-au dat nume nu s-au facut acuzatii, s-au dat DOAR sugestii, pt ca toti incercam sa o ajutam cum putem mai bine.
Aici nu trebuei sa creem o stare de tensiune care nu isi are rostul.
Haideti sa ne rugam , eu asta incerc mereu si daca ajutorul nostru nu poate di decat asta,asta e...
Nu inteleg de ce te superi ca am facut sugestiile astea-tu ai vorboit personal cu MONI-mie si inca la cateva fete ne-a spus ca ISI DORESTE sa mearga la trial in Belgia, deci unde gresim???
Si nu o mai lua personal,te rog...
Eu zic sa ne unim in rugaciuni!

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Ma rog si eu pt Moni ! D-zeu sa-i dea puterea de care are nevoie, atat ei, cat si familiei.

O seara buna !

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Denisam, ia citeste cu atentie ultimele pagini si ai sa vezi ca-mi dai dreptate! Nu m-am suparat, departe de mine sa ma incarc cu chestii negative, doar mi-am spus un punct de vedere...de fapt am spus ceea ce majoritatea fetelor implicate (si ma refer la cele din Arad) simtim citind unele mesaje!
Din punctul meu de vedere e aiurea si faptul ca toata ziua dam telefoane familiei! Ei stiu si le-am spus cu totii ca suntem alaturi de ei, ca oricand si la orice ora au nevoie de ajutorul nostru suntem cu ei, neconditionat!


Asa ca, noi aici ne-am adunat sa o sprijin pe Moni si familia ei! Sa ne rugam pentru Moni sa biruie!





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput