Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu deschid acest subiect cu mare teama, ma tot gandesc ca nicio veste, e veste buna.
Doamne da sa mai reziste, sa mai fie cu cei dragi, cu copiii ei :(((
Este atat, dar atat de nedrept :(((



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:


Dumnezeu sa fie cu tine Moni, cu copilasii tai si cu toata familia ta, fiindca aveti cu totii mare nevoie de El in aceste momente.
Noi ne rugam...e tot ce mai putem face....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Dumnezeu sa ii ajute sa ia cea mai buna decizie

nu pot sa scriu nimic, de cateva zile nici nu pot sa dorm, ma trezesc in miezul noptii cu gandul la ea. si sper in continuare intr-o minune. am citit ca gandurile bune atrag dupa ele energii pozitive. trebuie.

Doamne Ajuta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Monica, te imbratisez de la departare, atat pot sa fac doar si sa ma rog pentru tine asa cum pot si stiu. Sper sa ai si tu si familia ta putere sa treceti peste orice se va intampla. Sunt convinsa ca in viata aceasta nimic nu este intamplator.
Esti mereu in gandurile mele, zi si noapte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Depinde si de Moni,ce isi doreste si ce simte...la un moment dat,chiar daca sufletul isi doreste sa continue lupta,corpul nu mai poate si abandoneaza.

Si eu sunt de acord cu asteryaro,e f greu sa te linistesti si acum si dupa,niciodata nu stii sau nu vei stii daca faci tot ce se poate sau daca alta solutie era mai buna .
Recunosc ca si eu as incerca daca la clinica i-ar mai putea face ceva mai mult ca acasa,cred ca lupta cu prelungitul vietii inca nu s-a incheiat.

Si eu m.am gindit continuu la ea si la cei doi copilasi...stiu ca le va fi bine cu familia largita dar mama e mama...si vor trebui sa poarte in suflet durerea asta toata viata ,de ce ei,de ce acum?!
Tudor e asa mic,va creste cu amintirea mamei numai in poze....

Doamne ajuta!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Monica a refuzat internarea, am contramandat la clinica. Cristi, fratele ei m-a asigurat ca vor face totul pentru a se simti cat mai bine. Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

nu pot sa scriu nimic.

Sa fie Dumnezeu cu ei toti, cu toata familia Monicai si cu cu Monica!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
imi pare extrem de rau ca sunt asa vesti de la Monica. sper ca totusi sa aiba parte de zile mai bune.
confirmari paypal:
itsme: 100 cad = 79.79 eur
helbi - 15.40 eur
D.A. si M.A. - 45 eur

multumim din suflet!
am retras din nou 300 de eur si ii voi trimite Monicai cand imi intra in cont.

R

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Oricat imi doresc, nu cred ca mai exista cale de intoarcere .
O inteleg ca nu vrea sa plece din patul ei, nici eu n-as face-o, in situatia data. E bine sa-i simta pe cei dragi langa ea, sa-i insufle curaj si sa fie mangaiata si alinata ......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nitzuc spune:

Ma rog si eu pentru tine Monica si pentru copilasii tai dragi.
Dumnezeu sa fie cu voi toti.

Mergi la inceput