Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


o sa incerc si eu sa gasesc un colt de liniste pentru cele 10 minute de rugaciune; oricum Moni e mereu in fiecare rugaciune si gind al meu indreptate catre Dumnezeu si Maica Domnului, de citeva saptamini incoace.

nu e normal sa se chinuie in dureri in momentele astea in loc sa aiba un pic de liniste cu copiii si cei dragi.....si mama lui de trial si de sistem de sanatate.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Histamina, asa voi face.
Sa fie primit si Cel de sus sa infaptuiasca minunea, prin puterea lantului nostru de rugaciuni, si prin milostivirea Lui.
Sunt sigura ca multe fete de aici se vor prinde in acest lant viu, chiar daca n-o spun.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ma tot intreb oare cum e Moni, maine e luni, va pleca la spital de dimineata, da ?




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor, nu mai stiu nici eu nimic despre Moni. Pe numarul ei nu are rost sa sun, am sunat pe numarul lui Ghita (mi l-a lasat Miha-Somleac cand a plecat in concediu), dar el nu raspunde.
Miha (daca cumva citesti aici), incearca cumva sa iei tu legatura cu Ghita sau Cristi, tie iti stie numarul si poate raspunde.
Offf, ma gandesc numai la Moni. Imi pare rau de suferinta ei. Sunt sigura ca daca are dureri i se administreaza calmante, nu o lasa nimeni sa sufere.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Lipsa asta de vesti ma face sa ma gandesc la ce este mai rau...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

MAine nu e inca nici o garantie ca pleaca la clinica ca nu stim dc e loc liber inca-eu nu stiu nimic de calmante, stiu doar ca nu raspunde nimeni la telefon.Sper ca se odihnesc!

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

M am rugat si eu azi la biserica pt MONICA SI iULIA.Sa speram intr o minune, sa o intareasca Dumnezeu sa reziste.

PS :Sunteti minunate,nu am mai mai vazut atata bunatate si mobilizare in nici o alta parte decat pe forumul acesta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Ma rog si eu pentru Monica. Sper din suflet sa existe minuni pe lumea asta si sa se imbunatateasca cumva situatia ei! Ii doresc toata puterea din lume. Rezista Monica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Ma rog si eu pt Monica!!Ma gandesc in fiecare moment la ea!!
D-zeu trebuie sa faca o minune!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput