Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Trusa epidurala donata de crissteo pentru Monica http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44978
Multumim

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Iti doresc o zi frumoasa MONI!!!! Mi-e dor de tine si de aventurile voastre!! Nu mai stiu nimic de Diana si Tudor...ma intreb ei cum trec prin aceasta poveste?.
Ma rog ca maine sa fie un loc liber la clinica respectiva sa poti beneficia de ingrijire medicala de calitate.
Chiar acum cu mic cu mare plecam la biserica(unde nu am mai fost de mii de ani)sa ma rog pentru tine! [lala]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Daniela nici Diana nu a fos prea bine, a fost internata cu febra. Luni e saptamana de cand a iesit din spital, acum e ok.
Cred ca, copiii sunt mai mult la parintii Monicai.

Fetele din Arad, Ingrid....nu mai stiti nimic de starea Monicai?

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Am transmis si eu o rugaminte speciala unui preot pe care-l stiu, o va pomeni pe Monica in seara asta. De la sotia lui, care imi e buna prietena de multa vreme, am primit urmatoarea indicatie:

Sa se citeasca Acatistul sfantului Ilie Lacatusu - tamaduitor

Ea spune ca ideal ar fi sa poata Moni ajunge la moastele acestui sfant, e in cimitirul Giulesti, Bucuresti, intr-o racla. Joia, sambata si duminica e plin de oameni.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Fetele sunteti nemaipomenite cu rugaciunile,ma voi ruga si eu acuma si cand am timp liber,seara dupa ce culc copilul.
Gusta-multumesc frumos pt poveste, esti extraordinara si Doamne AJuta sa iti fie bine in continuare.
Histamina-esti extraordinara cum ai mobilizat pe toata lumea

CINE STIE CEVA DE MONI??
Aseara nu era bine deloc, si au chemat si preotul acasa cu 1 zi inainte, doar spera si ei sa ii fie mai bine si poate sa se hidrateze-toat afamilia e f. demoralizata si de aceea au nevoei mai mult ca niciodata de noi si sper ca rugaciunile noastre sa ajute!

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Draga MONI,

Nu stiu sa ma rog, insa ma gandesc la tine si la familia ta de zile in sir!
Iti doresc multa putere, sa reusesti sa treci peste zilele astea grele, sa ajungi la spitalul cel bun si sa revii printre noi cu umorul tau si postarile tale frumoase!

Multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Stiu ca Monica este sfasiata de durere si lupta pentru viata ei! Sunt convinsa ca stie si ea ce are de pierdut...
Imi doresc tare mult sa gaseasca puterea si calmul necesar sa stea de vorba cu Diana...macar 10 minute in fiecare zi...sa vorbeasca orice..sa o lase sa stea langa ea...
Nu inteleg de ce are dureri!!!! De ce nu i se administreaza calmante???
Tare mult ii doaresc sa poata merge in spitalul ala unde ar avea parte de consiliere si tratament paleativ. Copii s-ar mai putea bucura un pic de mama lor...
Moni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dar chiar nu mai avem nicio veste ?
Au reusit sa ajunga la clinica?


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Nu cred ca au mers la clinica, era vb ca deabia de luni incolo sa se poata elibera vreun loc...
Din pacate nu s-a mai primit nici o veste de aseara cand am inteles ca se simtea foarte rau...Damn
Asa de mult mi-as dori sa o aud...dar n-as indrazni in veci sa dau un telefon! Sunt convinsa ca as deranja si in plus nu m-as putea abtine si as plange ca proasta si cine ar avea nevoie de asa ceva???


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

rugaminte
se poate de la 18.50 la 19.00 SA NE RUGAM TOATE PT MONI?
UN LANT VIU! 10 MINUTE SA IL RUGAM, IMPLORAM PE DUMNEZEU SA O AJUTE!



Mergi la inceput