Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

e acoperi totul pana la ora 13
flavia ,szivarvany sunteti fantastice.va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Mai e nevoie de persoane pt rugaciune??Ma ofer si eu de la 14.30-15 sau 15-15.30...
Moni sunt alaturi de tine si sper ca bunul D-zeu sa ne asculte rugaciunile si sa iti dea putere sa rezisti!Te imbratisez cu drag!!!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca_rosa spune:

Buna, fetelor. Sunt o noua membra a comunitatii DC,desi urmaresc de mult timp acest forum. Motivul pentru care m-am hotarat sa ma inscriu astazi pe forum este MONICA. Ii urmaream postarile pline de umor si echilibru pe care le dadea. Dar acum ea are nevoie de noi si am simtit ca trebuie sa fac ceva mai mult decat sa ma gandesc la ea. Asa ca vreau sa ma rog pentru ea ,doar sa-mi spuneti de la ce ora. Eu sunt dispusa oricand de acum pana la miezul noptii. Doamne ajuta aceasta mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor, sunt coplesita de solidaritatea voastra!
Sper sa simta si Moni gandurile noastre pozitive si rugaciunile noastre.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Dragelor-am vorbit cu sotul lui Moni si nu e prea bine,era medicul la ea sa ii puna perfuzia pt ca ieri i-au scos inca 4l de lichid din burta.Eu stiu de la ambii bunici ca acest lichid trebuie scos cate putin max 2 l,mai ales la cat e ea de slabita pt ca produce dezechilibre in organism si perfuziile se pun cumpatat cu ce iti lipseste exact, saruri,vitamine,etc-dar faptul e consumat.

Problema e ca nu se alimenteaza si nici lichide nu bea suficiente,deci sper ca maxim luni sa fie loc liber la clinica si sa poata sa mearga acolo si sa primeasca ingrijire medicala adecvata.
Deci haideti sa ne rugam sa se elibereze locul la clinica ca sa incerce sa ii stabilizeze starea si sa se intremeze.
Doamne Ajuta!

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

imi pare rau dar nu am gasit la ce clinica trebuie sa mearga si nu are loc,unde este clinica?

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

imi pare rau dar nu am gasit la ce clinica trebuie sa mearga si nu are loc,unde este clinica?

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!



Anca, la o clinica privata in Timisoara, profilata pe ingrijiri paliative.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu de acum sunt aici si ma inscriu pt rugaciune la ce ora e nevoie, inclusa noaptea
Histamina, sa mi zici te rog

Alinamoro, nu merge intr un spital ??? Sunt cumva socata acum sa nu scriu altceva.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44762 am redus pretul pentru Monica .

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

Doamne ajuta sa poata luni merge la clinica aceea, cu siguranta ar putea-o ajuta medicii mult mai rapid si bine acolo. Ma rog si eu cat pot ptr. ea.

Mergi la inceput