Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Eu deschid cu teama si emotii subiectul asta. Din pacate azi plec de acasa pt o saptamana si nu cred ca o sa am acces la internet, o sa fiu mereu pe drum.
Ma rog zilnic pentru ea atunci cand ma rog pentru mine si pentru familia mea. E postul Sfintei Marii, cu atatea rugaciuni spuse TREBUIE sa fie o minune. Ajut-o Doamne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Sper sa nu para deplasata intrebarea mea... Stiu ca a pus cineva un link la niste poze, care dintre mamicile de acolo e Monica?

Vreau sa ii transmit si eu un gand de sustinere, dar am eu un fix, sa "vad" in minte chipul persoanei... Doar vocea i-o cunosc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

acum de la 20:00 la 20:30 ma rog eu. chiar daca mai e si altcineva pe lista.
sunt impietrita de durere, abia azi am reusit sa termin subiectul.

gata, ma duc la rugaciune. doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Sper sa nu para deplasata intrebarea mea... Stiu ca a pus cineva un link la niste poze, care dintre mamicile de acolo e Monica?

Vreau sa ii transmit si eu un gand de sustinere, dar am eu un fix, sa "vad" in minte chipul persoanei... Doar vocea i-o cunosc...



Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Lucrusoare de vanzare...


In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.






Selene, aici sunt cateva poze cu Moni:
http://www.dropshots.com/DIANATUDOR#date/2007-05-13/19:22:14


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Am reusit sa depun si eu astazi niste banuti..direct la o caserie a Bancii Transilvania. Sper din suflet sa mai pot depune si altii cat mai curand.Da' cel mai mult sper intr-o MINUNE. Stiu ca MONI a adus pe lume 2 copii minunati la zile mari ( Sf. Vasile -Diana si pe Tudor in prag de Sf. Maria) i-a dorit cu atata ardoare si pana la urma Dumnezeu a rasplatit-o. Poate nu intamplator s-au petrecut toate... Ceea ce traieste ea in aceste momente este de neconceput si refuz sa ma gandesc ca Dumnezeu are alt plan pentru ea decat acela de fi alaturi de copilasii ei scumpi .
Duminica merg si eu la biserica...dupa slujba se tine si Sf. Maslu . La mine fiind o biserica intr-un sat mai mic Sf. Maslu se face de regula duminica. Imi pare rau ca am ratat miercuri sa merg pentru ca s-a facut "Paraclisul Maicii Domnului".
In seara aceasta voi citi si eu "Paraclisul"...la un moment dat...
Duminica dau un Sf. Maslu si pentru ea si pentru familia ei.

Fie ca Sf. Fecioara Maria sa infaptuiasca MIRACOLUL mult asteptat de noi pentru MONI!!!


PS: Selene daca intri pe pozele mele de la semnatura gasesti in lista din stanga ecranului albume de-ale Monicai.


LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE

MONICA70 ARE NEVOIE DE NOI

"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Dragi fete din Arad-cine mai merge la ea zilele astea,acum ca Mihaela e in concediu? Flavia-tu poti trage o fuga,vreau neaparat sa ii cumperi 2 chestii f importante care o pot ajuta: tinctura sau ceai de papadii si humicin-trimit articolele sa vedeti cati bani au investit aici in canada cercetatorii si ca au avut rezultate.
Si astea pot ajuta pe linga rugaciuni si ajutorul financiar-am trimis si eu ieri direct in contul eiinca 4mil, si trebuie sa folosim acesti banuti sa o ajutam.

http://www.cbc.ca/news/#8203;health/story/2012/04/20/#8203;wdr-dandelion-tea-research-#8203;grant.html
Doamne Ajuta-ma rog si eu zilnic si voi merge de Sf Maria la biserica!



Cancer-killing dandelion tea gets $157K research grant - Health - CBC News
www.cbc.ca

Researchers in Windsor, Ont., have received an additional $157,000 grant for a t...

See More

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMario spune:

Denisa tu cum trimiti direct in cont ?
Eu sa pot face face transferul imi cere numele bancii, SwiftCodul, adresa.
Trimite-mi si mie te rog pe PM datele sa-i mai trimit si eu.
Saptamana trecuta am trimis prin PayPal 200 CDN dar dureaza cite 6-7 zile procesarea.
Initialele mele sint D.S

Imi este asa mila de Monica nu stiu cum altceva sa o ajut asa ca va rog mult scrieti aici daca o putem ajuta cu ceva.
Ma gindesc ca daca saptamana viitoare se interneaza la clinica aceea privata are nevoie de bani.

Dar altceva mai mult putem face pentru ea?

O sa ma rog si eu la Maica Domnului sa aiba grija de Monica pe mine Maica Domnului m-a ajutat intotdeauna cind am fost in impas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


In intervalul 23.30-24 ma rog eu: Paraclisul Maicii Domnului.

Dumnezeu sa o ajute si sa faca o minune pentru Monica




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Nu-i cer bani la clinica, trebuie sa prezinte dovada ca e asigurata, medicul de familie ii face trimiterea si o interneaza gratuit. E un asezamant frumos si bine ingrijit, iar sora-sefa (o maicuta franciscana) are un zambet minunat si o voce blanda, ca un inger.
Va fi pe maini bune acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Abia azi i-am trimis, cu o completare si de la mine.



Citat:
citat din mesajul lui G_I_O

Vias am pus la posta body-ul, tip colet postal. sa ajunga cu bine.

2 fete de la spiridusi, Andiaroro si Silvia_2005 au rimis azi banuti in contul lui Moni. Banii au fost trimisi de Monnvas.


Monica70 are nevoie de noi


Mergi la inceput