Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

O super oferta si de la noi, pentru Monica

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44859&n=Set-special-4-rochite--1-pantalon-scurt-pt-5-6-ani

pentru cine are fetita de 5-6 ani, recomand din tot sufletul, rochitele sunt de la fi`mea





Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vdrag spune:

Am reusit sa trimit si eu ceva banuti in contul paypal, am si eu rugamintea pentru confirmare!
Multa putere Moni si credinta in Dumnezeu, caci cu voia Sa totul este posibil!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Buna fetelor

n-am vorbit azi cu Moni, in schimb m-am intalnit cu Laura , prietena ei. Moni e tot slabita, dar Diana e in spital cu rosu in gat, febra mare si analize nu prea bune. Doamne ajuta-i ca nu stiu de ce-s asa de greu incercati. Mama Monicai e cu Diana in spital. O sa sun maine sa vad daca-i putem ajuta cu ceva.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Of doamne, numai asta ii mai lipsea acum Monicai.
Insanatosire grabnica Diana!!!
Moni . va .

Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am vorbit azi cu Ghita( sotul Monicai). Maine ii dau drumul Dianei din spital. Moni nu sta prea bine, e tot slabita, mananca dar foarte putin, nici ceai nu poate sa bea cat ar trebui, tinctura cu greu dar a reusit sa o ia. Nici cu moralul nu sta prea bine.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui robotzica cucului

Roxana,

Am trimis si eu 50 CAD - paypal-ul zicea ca i-ai acceptat pe 27 iulie. Initialele mele sunt A.G.

O imbratisaare pentru Monica!


confirm, 39.23 eur

confirmari suplimentare din ultimele zile:
vdrag - 15 eur
D.S. - 191.1 cad (am primit mesaj de 200, au luat aproape 10 cad comision) = 150.38 eur
Steli1992 - castigatoarea concursului "Ghiceste sunetul" a donat 100 eur din premiu.
multumim mult tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

sper ca nu am omis pe nimeni - am tot verificat mail-uri si confirmari intre masini spalate
daca mai e vreo greseala va rog trageti-ma de mana
am retras acum 300 eur sa ii trimit Monicai periodic bani. probabil miercuri cel tarziu vor fi la mine in cont.

Si eu m-am gandit la asta, daca nu ar fi mai indicat, in loc sa trimitem o suma mare o data, sa trimitem lunar ... Teoretic e acelasi lucru, psihologic insa cred ca face o diferenta si e mai usor si pentru noi, cei care trimitem ... Zic si eu ...
Imi pare rau de Diana, ce infectie e aia de a trebuit spitalizare, ... Mi-e teama sa nu fie o reactie a fetei la situatia de acasa, sper sa grsesc ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Monica ma gandesc si ma rog pentru tine!!!

Astazi am platit pentru tine Sfantul Maslu la Manastirea Cheile Turzii din Petresti unde au fost aduse Mostele Sfantului Nectarie!! Au fost foarte multi bolnavi de cancer la manastire...parca erau grupuri organizate...toti cu credinta in Dumnezue si in Sfantul Nectarie!

Stiu ca Dumnezeu te va ajuta sa treci si peste momentul acesta mai greu!!Te roooog din sufletul meu sa nu-ti pierzi credinta !!!

Te pup si te imbratisez cu drag...!!!

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

sanatate multa, Monica...


am trimis si eu niste bani prin paypal, vor aparea de la Diana Noemi R.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

sper ca Dienuta e bine acum

Mergi la inceput