Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Am pus si noi urmatoarele produse la bazar pt Monica
Produsele sunt k noi, sunt donate de catre Giulia

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44697&n=Sarafan-Cherokee-9-10-ani-k-nou

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44698&n=Costum-de-baie-Wipeout-pt-7-ani-k-nou

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44699&n=Costum-de-baie-superb-HM-pt-6-8-ani

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44700&n=Costum-de-baie-Disney-pt-6-7-ani-k-nou






Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

I-au scos apa, se simte mai bine. Au gasit cu greu pe cineva care sa faca operatiunea asta, dar pana la urma au reusit. Speram sa poata manca si sa se odihneasca mai bine.
Moni


Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Am intrat special sa va multumesc mult de tot tuturor pentru mesajele de incurajare si pentru ajutorul financiar,care chiar ma ajuta ff mult (de exemplu numai azi 500 lei a costat operatiunea de eliminarea a ascitei - firma privata,cu doctor ce a venit la domiciliu).Acum ma simt ceva mai bine si pot iar manca.

TZITZIRI sigur o sa fie super ok.
EUMADA daca tin eu bine minte Tudor e si nascut exact in aceeasi zi cu fetita ta 14 aug.2009.

Voiam sa va mai spun sa nu va suparati pe Lorygaby,credeti-ma ca stiu exact ce inseamna boala asta,am citit de doi ani incoace zilnic doua forumuri cu bolnavi de melanoma (din SUA) si ce a relatat Lory,e mai nimic ... Totusi acolo am vazut ca exista multe persoane care rezista bolii asteia de ani de zile.

Sper ca voi fi mai ok si voi mai reveni.

si pentru toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Monica,draga mea...sunt alaturi de tine.....imi sta totul in gat cand ma gandesc la puii tai...voi incerca si eu sa ajut cum pot...curaj,copiii tai te vor tine pe linia de plutire.Si ma inclin in fata curajului si puterii tale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Doamne Moni, cat ma bucur sa te vad si aici! Te pup si imbratisez iar! Pofta buna sa ai la orice mananci.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Monica, te imbratisez de la departare.
Iti doresc sa ai in continuare putere, convingere si credinta. Credinta ca va fi bine,creierul uman, gandurile sunt atat de puternice incat pot invinge orice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Sunt alaturi de voi si de Monica. M-am ocupat de traducerea actelor ei medicale, deci stiu cum e situatia... "la rece".

Sunt trista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Moni, sa ma ierti, dar nu ma pot abtine, mi-au dat lacrimile...

Te imbratisez cu drag , imi doresc din tot sufletul sa rezisti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Doamne MONI ce ma bucur ca ai intrat si ca te simti mai bine.
Mananca draga mea, tot ce poti, acum ca ai scapat de apa asta.
Pe tine nu indraznesc sa te deranjez cu telefon/mail, dar pe Ada da. sper sa nu se supere prea tare.
Te pup si astept sa mai revi cu mesaje dintr-astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Moni, bine ca ti-au scos apa. Stiu ca se reface, dar, pana atunci, manaca si odihneste-te cat poti tu de mult!

Mama Marei si a Dorei


Monica70 are nevoie de noi

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput