Oare ce sa fac?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Diana,draga mea..dupa mult timp te simt...altfel...
Asa cum zice si Marius,lasa lucrurile de la sine...sa curga....nu te ambala,nu fi rece...fii normala dar pune pe chip blandete...

Si curaj....poate asta e ceea ce asteptai......
Ma bucur pentru tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna dimineata!!!!!! A trecut un week-end care a fost minunat. Ma simt foarte bine, relaxata cu toata ce sunt foarte obosit, m-am trezit la 5 plece el acasa, dupa care m-am culcat inapoi pana pe la 8. Sambata seara dupa ce s-a culcat Alex, am fost la plimbare amundoi, am mers de mana am povestit, am ras, am glumit. De cate ori vb la telefon simt fluturi in stomac. SUnt foarte foarte fericita. Mamei i-a placut si ei, i-a placut cum se comporta cu mine, cum se comporta cu Alex. L-a intrebat aseara inainte de culcare ca acum daca ne-a vazut la noi acasa in mediul nostru natural, ce zice ma mai suna sau impusca fuga, la care el i-a raspuns ca de ce sa impuste fuga, nu sunt de vina nici eu, nici Alex si daca asta e situtia el e dispus sa o ia asa cum e, si sa fie cu noi in continuare. Va multumesc tuturor pentru incurajari si pentru vorbele frumoase.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Diana, ma bucur mult pentru fericirea ta. O meriti din plin!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui diannaalex

Buna dimineata!!!!!! A trecut un week-end care a fost minunat. Ma simt foarte bine, relaxata cu toata ce sunt foarte obosit, m-am trezit la 5 plece el acasa, dupa care m-am culcat inapoi pana pe la 8. Sambata seara dupa ce s-a culcat Alex, am fost la plimbare amundoi, am mers de mana am povestit, am ras, am glumit. De cate ori vb la telefon simt fluturi in stomac. SUnt foarte foarte fericita. Mamei i-a placut si ei, i-a placut cum se comporta cu mine, cum se comporta cu Alex. L-a intrebat aseara inainte de culcare ca acum daca ne-a vazut la noi acasa in mediul nostru natural, ce zice ma mai suna sau impusca fuga, la care el i-a raspuns ca de ce sa impuste fuga, nu sunt de vina nici eu, nici Alex si daca asta e situtia el e dispus sa o ia asa cum e, si sa fie cu noi in continuare. Va multumesc tuturor pentru incurajari si pentru vorbele frumoase.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream




Bravo Diana....sa dea Dumnezeu sa fii fericita...pana la cer si inapoi.....meriti...caracterul tau frumos si modul tau de a fi si-au vazut rasplata.
Ma bucur enorm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica9 spune:

am citit povestea ta si m-am dus cu gandul la ce spune psiholoaga la care merg eu. cica viata este ca mierea, ea ia forma recipientului pe care i-l pui tu insati la dispozitie.
daca iti este bine cu el si, mai ales, daca il accepta si pe fiul tau, atunci nu ai de ce sa nu-i dai sansa sa te faca fericita.
bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Iti stiu povestea de mult, dar nu am indraznit sa iti scriu pana acum .
Acum insa am un motiv in plus
Ma bucur nespus pentru fericirea ta si sper din inima ca EL sa fie cel de care tu si Alex aveti nevoie. Din punctul meu de vedere, mai bine regret ca am incercat decat sa regret o viata intreaga ca nu am avut curajul sa incerc .
Fii realista dar nu si restrictiva .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

o, ce frumos. o poveste de dragoste se scrie aici.
diana, si eu m-am bucurat citindu-te. lasa sa vina spre tine dragostea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Dragele mele in contiuare vorbim ore intregi la telefon, in week-end nu ne-am putut vedea asa ca am vorbit la telefon cate 3 ore pe zi. Maine vine la Vaslui fiind liber miercuri si pleaca joi. In week-end trebuie sa merg eu la Barlad, dar cred ca o sa plec cu el odata joi la pranz. Offff parca nu mai am rabdare si parca timpul trece asa de greu.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Diana,ma bucur enorm pentru tine.....nu uita...sfatul cu mierea...si nu uita ,lasa lucrurile sa curga firesc.Esti pe drumul cel bun,dar lasa totul sa vina de la sine,da?

Pupici si ma bucur enorm pentru tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Bun gasit tuturor!!!!! De ieri suntem la Barlad, totul este foarte bine. A fost el de marti seara pana joi la Vaslui si am venit impreuna la el. Aseara la 12 noaptea noi eram pe terasa in fata casei ascultam muzica si ne tineam in brate uitandu-ne la stele. A fost minunat, niciodata nu m-am mai simtit asa de bine. Acum il astept sa vina de la servici si i-am pregatit masa si o mica surpriza. Sper sa ii placa.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput