IULIA va invinge CANCERUL! (2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lili_g spune:

Am trimis si eu cativa banuti in contul paypal, daca se poate sa-mi confirmati ca au intrat (Elena).

Doamne Ajuta!
Sanatate multa Iulia! o sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

am sosit si eu din concediu si maine sau vineri dimi ma ocup de pachetele pt trimis, si mai am de postat produse de la histamina, multumim mult.

tinem pumnii pt orice veste buna de la Iulia si pt un drum din ce in ce mai bun si mai lin.

anca
.

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am primit:

600 lei - Ramona7575
50 lei - CNM

Multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am mai multe de zis.

In primul rand: starea Iuliei e mai buna. Antibioticul isi face efectul, azi n-a mai facut febra.

Siii... the big news:
Sambata cazul Iuliei va fi prezentat in Observatorul de la ora 16.00. Un nou reportaj despre Iulia va fi difuzat duminica, tot la 16.00. Incepand cu sambata, 25 august, ora 6.00 se vor putea face donatii prin sms - acelasi numar 848, 2 euro, nu se percepe TVA.

Cand ne trimite Simplyana bannerul nou - cu numarul de sms - il difuzam pe toate canalele. Totusi, nu cred ca e bine sa fie difuzat inainte de sambata, ca sa nu inducem oamenii in eroare.

---
Pe blog am bagat si un update financiar - reevaluari de costuri. Este, iarasi, aproximativ. Offf, abia astept sa vad cifrele fixe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am primit, multumim si Doamne ajuta!

Citat:
citat din mesajul lui Lili_g

Am trimis si eu cativa banuti in contul paypal, daca se poate sa-mi confirmati ca au intrat (Elena).

Doamne Ajuta!
Sanatate multa Iulia! o sa fie bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Super vesti
Imi pare rau ca nu m am uitat la tv dar duminica nu mai ratez
Asteptam ziua de sambata sa dam start la sms uri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

http://iulia-elena.blogspot.ro/2012/08/iepurila-la-observator-si-donatii-prin.html

am dat si pe FB...

Dati si voi mai departe, va rog, saptamana asta trebuie o mobilizare generala...

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Si articolul de pe site-ul fundatiei...

http://fundatiamereuaproape.ro/iulia-elena-fiterau-brostean-o-minune-de-copil-isi-duce-lupta-vietii-sale/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

SMS 848!


DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursulet33 spune:

am mai trimis si eu niste banuti, am dat share pe Fb... Doamne ajuta sa se rezolve totul cu bine!

Mergi la inceput