Mergeti la referendum?

Raspunsuri - Pagina 56

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Ha ha ... au primit unii autorizatie pt miting in fiecare seara in fata Antenelor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

poezia cu fraudarea alegerilor am mai auzit-o de la basescu, in 2004. Si s-a dovedit ca totul a fost o MINCIUNA!

Acu Basescu foloseste aceleasi arme, dar degeaba taica, nu mai tine. Intre timp s-au mai desteptat si altii!

Daca va fi frauda, asta se poate dovedi DUPA, nu INAINTE

Nu-i opreste nimeni pe pedelisti sa-si trimita tot poporul drept observatori si sa cheme europenii sa supravegheze la referendum, daca chiar vor sa vina lumea sa voteze si sa-si asume rezultatul votului.

Dar nu vor! E clar de ce! Libertate cu orice pret!

Curat democratie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui catrinik

Ha ha ... au primit unii autorizatie pt miting in fiecare seara in fata Antenelor.





Da?
Ce tareeee! Ce mistoooo!!! Cooool!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

www.gandul.info/puterea-gandului/votez-da-ca-sa-aiba-cu-ce-se-sterge-basescu-9898968" target="_blank">Votez DA, ca sa aiba cu ce se sterge Basescu


"Da, domnule Basescu...sunteti un las, un clantau urias, un sarlatan de care poporul roman isi va aduce aminte ca de o boala rusinoasa a istoriei sale."

Excelent CTP!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

oamenii astia-USL- vor puterea cu orice pret:frauda, incalcarea legii, plagiat.
cum pot eu sa imi dau votul unui prim ministru care a furat si care nu are barbatia, curajul, deminitatea sa recunoasca asta si se ascunde in spatele unor comisii?
au scos si nr stampilelor din procesele verbale, mai ramane sa faca duplicate dupa listele de alegatori.
nu sunt fan Basescu, dar mi se par condamnabile autoritarisumul noilor veniti, furtul, lipsa lor de demnitate, tendinta spre dictatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 29B_ella spune:

Ce vesela esti copiloi cand gasesti ceva care iti place!!!!

Cand insa e ceva care nu e pro ai tai,e mizerie,e jenant,e rahat.
Ce spune CTP te arunca in nori de fericire (ca sa spun altfel cuvantului X) dar ce scriu ziare ca Le Monde,sau ce spune un Liiceanu,Plesu,si altii... e bun de pus la cos...

Curat murdar monser

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

copiloi, te platesc cei de la USL pt campania pe care le-o faci?
a accepta faptul ca si interlocutorul tau are argumente si dreptul la o opinie inseamna democratie.
sau gandesti ca cine nu e cu tine e impotirva ta?
am libertatea de a spune ca cele facute de USL sunt identice cu masurile luate in cazul unei lovituri de stat.
ce te faci ca si istoria imi da dreptate: 2 mai 1864 Cuza, 1938 Carol al II lea. Sau rescrie USL si istoria? poate da CTRLV copy paste dupa ceva mai hard de la fratii nord coreeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina
sau rescrie USL si istoria?




Pai daca copy/paste nu a fost bine poate incearca compozitii proprii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui 29B_ella

Ce vesela esti copiloi cand gasesti ceva care iti place!!!!

Cand insa e ceva care nu e pro ai tai,e mizerie,e jenant,e rahat.
Ce spune CTP te arunca in nori de fericire (ca sa spun altfel cuvantului X) dar ce scriu ziare ca Le Monde,sau ce spune un Liiceanu,Plesu,si altii... e bun de pus la cos...

Curat murdar monser


Ziare ca Le Monde sunt scrise de niste redactori in functie de informatiile pe care le au. Le Monde nu e biblia, sa iau de buna TOT ce scrie in ele.

Liiceanu, Plesu....am crezut in ei si inca mai cred, dar doar in ceea ce priveste productia lor literara, nu asta propagandista....

Cand Basescu a jignit poporul, cand i-a facut pe unii tampiti, cand l-a jignit pe Rege, Plesu si Liiceanu AU TACUT!!!

Pai sa taca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

lala d, nu a fost palgiat.nu! CTRLV a citat din memorie,dar stii tu cum e verba volant, scripta manent.asa ca a simtit nevoia sa scrie ce invatase pe de rost.

Mergi la inceput