Mergeti la referendum?

Raspunsuri - Pagina 51

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui lucialu
iar cei ce vor veni, cam greu sa mai faca ce vrea muschiul lor cu noi, adica tre sa respecte legea.

Nu te pripi! Poate n-au muschi suficienti, dar www.hotnews.ro/stiri-international-12848823-vladimir-putin-promulgat-legea-care-clasifica-ong-urile-primesc-finantare-externa-drept-agenti-strainatatii.htm" target="_blank">seful lor are cat cuprinde, inclusiv pentru ei.


dc nu ar fi alunecoasa treaba as hohoti. Ce faci? ai preluat flacara ultimului autoproclamat luptator impotriva comunismului? Romania in 2008 a luat Lisabona Express www.romanialibera.ro/opinii/comentarii/ce-vrea-europa-de-la-noi-270662.html" target="_blank">via Luxemburg in materie de suveranitate.

Catrinik, o mica sugestie Ia vezi din ce traiesc jurnalistii de la EVZ dc ziarul lor are tirajul miiiic miiiic cat un...pune tu ce vrei, ca nu sunt inspirata acum in materie de rime.

Lili, toate bune si frumoase dar tie ce iti zic rezultatele de la locale? Ca sunt un vis urat?

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Ce chestie... Citeam si eu blogul unui analist militar prestator pe la Antene,na, ma informez ca orice om normal din mai multe parti...
Printre cei care postau pe acolo sa plece dictatorul, exista cetateni care ii cer lui Ponta sa faca ceva cu netul ca e manipulat de TB. Asta in Romania anului de gratie 2012 si din partea unora care vor sa scape de o asa-zisa dictatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

http://www.antena3.ro/politica/basescu-contra-basescu-declaratie-socanta-a-presedintelui-in-2007-176727.html

""Introducerea artificiala a unui prag de 50 la suta plus unu din electoratul din lista pentru validarea unui referendum arata discriminarea pe care politicienii o practica atunci cānd cetatenii romāni sunt chemati la vot īmpotriva interesului lor dar īn interesul romānilor".

Incredibil dar adevarat: sunt cuvintele lui Traian Basescu dintr-un discurs de la Cotroceni, din 29 noiembrie 2007."

alpinist trebuia sa se faca! la categoria tupeu cred ca a atins toate culmile.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

http://www.antena3.ro/politica/basescu-contra-basescu-declaratie-socanta-a-presedintelui-in-2007-176727.html

""Introducerea artificiala a unui prag de 50 la suta plus unu din electoratul din lista pentru validarea unui referendum arata discriminarea pe care politicienii o practica atunci cānd cetatenii romāni sunt chemati la vot īmpotriva interesului lor dar īn interesul romānilor".

Incredibil dar adevarat: sunt cuvintele lui Traian Basescu dintr-un discurs de la Cotroceni, din 29 noiembrie 2007."

alpinist trebuia sa se faca! la categoria tupeu cred ca a atins toate culmile.


inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



La cate minciuni pe zi a spus ponta in ultima luna, asta a lu' basescu nici macar nu ma atinge.
"imi dau demisia daca am plagiat
ba nu, nu am zis asa ceva, s-a interpretat gresit, am vorbit in engleza"
"am trimis seara sata (vineri) raspunsul la cele 11 probleme
vineri am trimis un draft, de fapt azi am trimis raspunsul oficial"
"am un masterat in catania
ba nu, e doar un curs de cateva saptamani"

nici nu ma agit sa le mai cuat pe celelalte, are cate 2-3 pe zi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Da, asa e . Si MCV-ul a venit initial pe 17 dintr-un draft. Oficial si-a facut aparitia pe 18.
Deci...noapte buna, Mickyyy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Da, asa e . Si MCV-ul a venit initial pe 17 dintr-un draft. Oficial si-a facut aparitia pe 18.
Deci...noapte buna, Mickyyy!

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



Cam care e legatura intre ce ai spus tu si ce a spus Micky?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia05 spune:

Nu, nu merg la referendum, desi pana acum am votat de fiecare data, Il boicotez, chiar daca in defavoarea orgoliului lui Base, chiar daca pana acum am votat de fiecare data, USLul triseaza cu nesimtire, mirosind a restauratie, de ce sa joc cinstit cu ei!?

Urmaresc sondajele privind prezenta la referendum (alea reale, nu alea trucate) si daca este cazul ies aproape de ora 23.00 sa votez pro-Basescu.

Nu mai suport nesimtirea lui Ponta, dupa ce au iesit in conferinta de presa rectorul universitatii, decanul si presedintele comisiei de etica. Nu mai suport sa il vad pe curcanul de Antonescu care s-a anuntat discret tinand discursuri la toate mitingurile. Am senzatia ca retraiesc anii '90, nu mai vreau, imi este frica, restauratia USL distruge viitorul acestei tari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

La Orsova, un securist care in trecut turna tinerii care fugeau spre Serbia, ajuns acum primar penele (!), a caftit niste tineri si le-a arunca jucaria in Dunare. Chiar daca mie asa-numita "flacara democratiei" nu mi se parea un gest prea inspirat, sa fii primar si sa faci asa ceva e de-a dreptul scarbos.

Lucialu, eu in 2009 (!) inca il mai credeam pe Crin capabil de a fi presedinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

E cand ziceam eu ca una alta...lumea a sarit ca sunt exagerari...poftim exagerari, si inca nu au pus mana pe tot... ( nici mie nu mi-a sunat bine flacara aia, dar era dreptul lor sa o plimbe unde vor )...

Mergi la inceput