Mergeti la referendum?

Raspunsuri - Pagina 44

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corap spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu
Te-as ruga sa iti ridici pantofiorul ac emiti pareri despre mine. Merci!


as putea face ce-mi ceri doar daca as intelege ce vrei de la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui corap

Citat:
citat din mesajul lui lucialu
Te-as ruga sa iti ridici pantofiorul ac emiti pareri despre mine. Merci!


as putea face ce-mi ceri doar daca as intelege ce vrei de la mine


De unde ai tras tu concluzia ca as vrea ceva de la tine? Tu ai opinat pe larg despre mine. Sunt varza, intoxic...ba mai mult, o fac voit.

Poate ca ar trebui sa imi fac un cont si la tine ca sa pot sa postez pe aici, or sa fiu moderata de tine. In fine...

App: pe Antonescu l-am auzit cand a fost la conferinta de presa cand a fost intrebat de STS si spunea ca nustie nimic, ca nu a fost informat si ca tre sa se informeze inainte de a emite o parere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

s-o fi informat intre timp, si-o fi adus aminte, sau o fi vorbit gura fara el.

oricum nu inteleg ce-ai vrut sa spui si ce legatura au acele cu papuceii mei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Bai fratilor situtia e mult mai grava si mai ampla decit pare.
Ca gazele de sist, conducta Nabucco, ca scutul anti racheta, ca teroristul de la bulgari a trecut prin Romania, ca e cod de nu stiu care la aeroport, ca s-a incercat demiterea sefului STS ( iar la STS se afla softul referendumului ), ca se va incerca demiterea sefilor SIE si SRI, ca e posibil sa se ridice nivelul de alerta si intari paza in diverse pct cheie, ca Ponta are o firma de PR ruseasca, ca Ponta a facut o vizita la Chisinau, ca Generalul Clark, ca Kondyakov a venit in Romania, ca USL mai au putin si ii acuza pe toti de inalta tradare.
Sint multe de pus cap la cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Eu cred ca ma duc la vot pt. ca astia sunt in stare in disperarea lor sa-mi fure si cainele nu numai votul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui corap

s-o fi informat intre timp, si-o fi adus aminte, sau o fi vorbit gura fara el.

oricum nu inteleg ce-ai vrut sa spui si ce legatura au acele cu papuceii mei.

Pai ce-ti veni si tie sa-ti pui la imagine un pantofior!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Eu cred ca ma duc la vot pt. ca astia sunt in stare in disperarea lor sa-mi fure si cainele nu numai votul!


:)

Uite asa stateam eu ca porcul pe ganduri aseara, si am concluzionat ca firele nevazute sunt probabil mai puternice decat putem noi pricepe, si e clar ca se da o lupta sau mai multe, si sunt interese...si va iesi ce trebuie sa iasa si la referendum si pe viitor... si apoi, mi-am adus aminte de tine , cu terenul si cu independenta :) ( asa ziceam eu cand nu mai puteam de stres in anumite vremuri, nu mai dau nume ale cui erau vremurile, ca mai bine imi iau o vaca si ma mut la tara sa stau linistita)...dar vorba ta, daca ne iau astia si vaca si cainele si tot :) !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui corap

s-o fi informat intre timp, si-o fi adus aminte, sau o fi vorbit gura fara el.

oricum nu inteleg ce-ai vrut sa spui si ce legatura au acele cu papuceii mei.


Lasa, ca inteleg io. Si poate si altii care cetesc pe aici. Eu o iau intr- o oaresce proportie drept compliment adus verzei mele.
Cat despre observatia vis-a-vis de Antonescu, exact ce spuneam: pt un conducator de lovituri de stat e magistral in actiunile si declaratiile lui Si eu mai ii spusesem Bravo pe aici


Catrink, singura chestie urata e cu teroristii.Ba nu, sunt doo: alegem niste incompetenti sau niste voit incompetenti ori competenti, dar doar pt ei (si periculosi pt noi?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Eu cred ca ma duc la vot pt. ca astia sunt in stare in disperarea lor sa-mi fure si cainele nu numai votul!


asa ghindesc si io

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Cat despre Opris sau cum il cheama, i-am retinut figura mai antzartz, tot legata de un scandal in calitate de cap STS. Mi-a placut cum nu a fost el demis.
Basescu il face paiatza pe Antonescu. Sa se hotarasca: ori il ia in serios ac il ameninta ca va raspunde in fata legii, ori e paiatza.
Si a mai scos MAria Sa un porumbel, ca firul a fost legat pe cand cu primul referendum pt suspendarea mnealui. Offf, cat ne impacientam cu loviturile astea de stat, iar altii lucreaza constitutional la imunitatea lor...

Mergi la inceput