**Prichindei nazdravani 2008!** (26)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna ziua ! N-a facut nimeni cafeaua pana la ora asta ?
Unde sunteti dragelor?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Hello!
Cam tarziu pt cafea...dar am intrat sa va salut
Azi am avut zi 'educationala' cu Teo...am fost de dimi la biblioteca, ne-am inscris, am imprumutat niste carti dragutze pt acasa...enciclopedii si ceva povesti...
Apoi am trecut si pe la Palatul Copiilor si am inscris-o la tot ce se putea...pt varsta ei...urmand sa vedem dupa 10.09 la ce ramane, in functie de program si...placerile copilului...daca sunt gratis am zis sa nu ratez...
Si cand am ajuns acasa ...' ne-am pus cu burta pe carte'...pe enciclopedie...cum e cu Universul, stele, planete...

La multi ani pentru toti si toate Alexandreii!

la toata lumea si multa sanatate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Aici suntem.Mariana sotul meu are rubeola nu rujeola, eu gatesc ciorba de perisoare si iahnie de fasole.Bag la masina fac smotru,maine ma duc la fata aia la curatenie si uite asa tot o distractie o duc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Bonjour de zi !

Cafea vad ca n-avem... va las cate o briosa cu scortisoara si suc de portocale . Ce liniste...ofof...

Alina, ai terminat de "prestat" acolo ? Sotul cum mai sta cu bubele? Delia e bine ?

Tatiana, nu mai spui nimic ?

Doinita, pupici dulci Teodorei! Draga de ea, ce chef are de studiu...noi din pacate inca n-avem . Eu sunt multumita ca memoreaza cuvinte in engleza de la minimax (Noody).

Nyny, pe unde umbli mami ? Nici o vizita, nici o foto recenta... (imi pare rau ca le-ai delete, asta ma duce cu gandul ca nu mai vrei sa fii alaturi de noi)

Va doresc o zi minunata tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Hello
Azi am avut zi de curatenie...am facut si noi ce-am putut plus o mancarica de linte!
Mariana, sa nu-ti imaginezi ca Teo e asa studioasa...ea care nu are radbare niciun pic...dar sunt carti cu multe poze...si cum ea e atrasa de Univers...s-a uitat si ea ...oricum nu as avea bani sa cumpar enciclopedii de genu' asta.
toate fetele si puiutii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyaly spune:

ma alatur si eu aici cu fetita mea (06.11.2008) Leyaly Mariam. Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Buna dimineata!Se pare ca se mareste stolul....bine ai venit!cred ca toate fetele asteapta sa te cunoasca mai bine....Poate pui si neste foto..,ce zici?

Dupa cum vedeti...nu dorm,nu am mai intrat demult,si nici nu cred ca o sa mai intru asa curand.Am avut un necaz FOARTE mare,si inca nu am scapat de el,ma urmareste continuu,sunt chiauna de cap,sunt foarte obosita,stresata,speriata.Nu se termina ceva,ca incepe altceva...si tot asa.Cred ca o iau razna,am cam lasat si fetele de izbeliste....Dar am avut si am incredere in DD,si s-a cunoscut si se cunoaste ca a fost si este in continuare langa noi,si ne protejeaza,intr-un fel!
Sa aveti spor la munci,va ,sanatate maxima sa avem,ca fara ea,degeaba...Putem fi cei mai bogati oameni de pe pamant,dar ce folos????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

va ofer eu cafeaua.
Tatiana imi pare foarte rau ca ai necazuri , daca nu te deranjeaza ne poti spune si noua despre ce necaz este vorba?sa se rezolve problema cat mai repde.
Leyaly bine ai venit sper sa te integrezi cat mai bine in micuta noastra casuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !

Alina, multumesc de coffee !

Tatiana, of mami! Sunt cu sufletul alaturi de tine . Ai incredere in continuare in DD si sigur iti vei regasi linistea sufleteasca. De cand am citit mesajul tau imi vine sa . Ma intreb ce s-ar fi putut intampla asa de grav.... Am crezut ca esti plecata pe undeva...de-asta nu mi-am facut griji ca nu ai poposit pe DC. (Da-mi un beep daca pot sa te sun!)

Leyali, bine ai venit alaturi de noi . Asteptam sa postezi mai multe mesaje (pana la 10) ca sa poti scapa de moderare si sa putem citi/raspunde in timp real. Ce nume frumos are fetita ta .

Stiti ca s-a prelungit vacanta copiilor cu inca o saptamana, nu ?

Va doresc o zi buna si va astept la o !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mie nu mi se pare normala prelungirea aceasta a vacantei, le va lua din celelalte vacante din timpul anului scolar.Eu am o mare dilema cand incepe gradinita?

Mergi la inceput