**Prichindei nazdravani 2008!** (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

va sunt servite si va astept la mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Ce bine ca-i cafeaua pregatita ! Alina, multumesc !
Se vede ca se apropie co parca nu mai am rabdare sa stau la munci . Dupa amiaza-i trag si o shopping-uiala, si mi-s singura si fara machineta . Si pe caldurile astea e crunt sa calatoresti cu mijloacele in comun . Dapa-i sa mai ai si sacose grele in maini.... Chiar daca i-am facut capu' zob husbandului ca ne-am bagat pielea la saramura cu imprumutul la banca, da' tare-i bine cu machineta . Fug sa mai fac o tura de cafea....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Aseara am avut parte de un dush rece la figurat.Am fost sunata la 11 noaspatea cu nr ascuns de o persoana care mi-a spus ca este amanta sotului meu, i-am dat sa vb cu el la telefon, a inchis ea dp ce el i-a spus ca nu stie cu cine vb la care ea i-a replicat ca vor vb intre 4 ochi, apoi m-a mai sunat odata, dup care mi-a spus ca ma suna in 2 minute si mi-a spus ca ea cu o pritenea de a mea mi-au facut gluma asta sa vada cdum reactionez si ca este o gluma si sa nu ma cert cu el.

Tin sa specific ca m-a sunat de vreo 4 ori persoana respectiva, acum numai stiu ce sa cred

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Eu speram sa-i dai cu "flit" de prima data, nu o sa o lasi sa vorbeasca cu sotul tau. Ai intrat in jocul lor de prost gust si e normal sa te simti nashpa. Te lasi influentata prea usor si din cauza asta iti e dificil sa vezi lucrurile cu claritate. Asa ca sfatul meu e sa nu mai "pleci" asa usor urechea la toate mufele cu "f" care te suna in miez de noapte.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Dar nu stiu ce sa cred daca e amanta lui sau doar o gluma proasta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Alina, ! Mi-am pus servetul si astept sa ma inviti la masa ! Ce-mi oferi ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Mariana iti ofer o ciorba radauteana si o tocana de ceapa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata !

glace pentru toata lumea ! Mai frate ce caldura, curg apele pe noi. Parca nu mai trece luna asta a lui cuptor.... In we Bica mi-a pus paru' pe moatze, iar e la faza de "nu vreau-nu pot-vreau acum".... Astept sa-i treaca....

O zi frumoasa si racoroasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

La Multi Ani Magdalena sa fii sanatoasa si fericita

Mergi la inceput