**Prichindei nazdravani 2008!** (26)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Buna dimineata ! Doreste cineva o ? Va astept...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

Neata Mariana!Pe cea reala am savurat-o deja,dar asta parca-i mai buna,la o .Si sa ma mai inviorez,ca azi am de sters geamurile de la etaj.Sa vad si cum s-au trezit bombele azi....,ca ieri parca mancasera piper.M-au terminat cu nervii.

Alina,cum ai petrecut de ziua ta?
Nyny,ce mai faceti,cum mai sunteti,pe unde sunteti?
Doinita,Magdalena,voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Tatiana, ! Da' vad ca te-ai muncit serios dis de morning. Lasa-le mai usurel...Fetele inseamna ca nu se desmint...atomice de-a dreptul. Poate daca se maresc se mai potolesc . Mandra mea-i ca picatura chinezeasca, te toaca de-ti vine sa o iei pe campii . Of, of - mai, mai...
si spor in toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

'neata fetelor!
Si eu am am servit cafeluta reala dis de dimi...si am plasat copilul la o prietena...
Vinerea caut astfel de 'bone'...o prietena, o cumnata, o vecina...
s-o las cateva ore...
Dupa-amiaza are Teo ora de 'balaceala'...nu ne gandim la performante, tac'su vrea sa-si consume surplusurile de energie...cu cat mai mult sport. Cat este ea la inot 'bag' si eu o curatenie rapida...
Maine plecam pe undeva...la tara...si imi doresc sa mai ajungem o ultima oara la mare...in ultimu' we...sa vedem


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor eu acum savurez cafeua reala, de ziua mea am iesit in centru vechi nu la terase sau mai stiu eu ce, un spectacol gratuit pentru copii cu marionete, am vazut o piesa de caragiale pe strada franceza si cam atat nimic special. Si smotru bineintrelesde zioua mea am facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Fetelor eu acum savurez cafeua reala, de ziua mea am iesit in centru vechi nu la terase sau mai stiu eu ce, un spectacol gratuit pentru copii cu marionete, am vazut o piesa de caragiale pe strada franceza si cam atat nimic special. Si smotru bineintrelesde zioua mea am facut.

http://alinahandmade.blogspot.com/


Alina, ! Ce inseamna telepatia...chiar vroiam sa-ti fac o strigare. Tot ce ai facut e special pentru ca a fost altceva decat activitatile zilnice.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Astazi am mai bagtat o tura la masina mai trag o calcatura mai un apoi mai vb cu Delia ca ea ma mai ajuta l treburi.
Ieri imi spunea din 5 in 5 minute "La multi ani cu sanatate pentru mamica mea cea mai scumpa"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gherman_in spune:

In sf.am terminat,casa-i luna si bec.Mai am doar o tona de haine de calcat,dar si maine e o zi.

Hi hi hi ,Mariana,la mine picatura chinezeasca e la dubluAm mai dat jos si la kgam 59kg,cam incet merge cantarul meu
Nu stiu cum e la voi cu consumatul energiei la strengarite,dar la mine sunt mai maraite decat de obicei daca le consum toata energia.Nu dorm noaptea deloc,se foiesc,vorbesc...Am zis ca le dau si eu la "balaceala",dar sa mai vad.,sa aveti un we minunat si ...fara batai de cap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Tatiana te invidiez ca ai reusit sa faci casa luna si bec eu trag de mine sa fac cate ceva si tot nu reusesc de abia am terminat de calcat, am intins o tura la masina.
Mai am sa impachetyez cateva haine sa mai strang din jucarii, sa mai pun pe la locul lor obiectele cxa sau strans prea multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gherman_in

In sf.am terminat,casa-i luna si bec.Mai am doar o tona de haine de calcat,dar si maine e o zi.
Hi hi hi ,Mariana,la mine picatura chinezeasca e la dubluAm mai dat jos si la kgam 59kg,cam incet merge cantarul meu
Nu stiu cum e la voi cu consumatul energiei la strengarite,dar la mine sunt mai maraite decat de obicei daca le consum toata energia.Nu dorm noaptea deloc,se foiesc,vorbesc...Am zis ca le dau si eu la "balaceala",dar sa mai vad.,sa aveti un we minunat si ...fara batai de cap

tatiana


Bravo, harnicuto ! O sa le rezolvi si pe-alea si tare mandra o sa mai fii . Ref. picatura...la mine cred ca efectu-i invers.... Please, imi trimiti si mie cantarul tau? Poate o sa arate aceleasi kile si la mine.... Pe Biculina o influenteaza foarte mult peripetiile din cursul zilei. Daca are vre-un incident la cresa, toata noaptea se zvarcoleste, vorbeste-n somn....

We placut si tie !

Mergi la inceput