Forumeala

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Dupa cum se vede campionul la chiul din parlamentul Romaniei a ajuns al doilea om in stat. Asa ca poate statul pe forum in timpul srviciului e bun ca antrenament.

Acuma serios: eu personal sunt foarte, foarte desteapta si-mi termin repede de tot ce am de munca. Astfel imi ramane muuuuult timp de forum. Si asta doar in timpul serviciului. Sa vezi ce fac in timpul liber !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

lali, ai fost mortala :))))

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

ab, unele persoane au net la serviciu, multi lucreaza la calculator si asa mai pot intra sa scrie sau sa traga cu ochiul..

oameni buni, de ce e asa greu sa dam un raspuns sincer, simplu si direct la o intrebare "pe bune"? trebe musai luat peste picior useru care intreaba?




meg,dematei(9.02.2007) si Ana (7.03.2012)

"Mami, te iubesc dintotdeauna!" (Matei)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ab5174 spune:

Si eu am calculator pe masa cu internet ....dar n-am un gram de timp sa forumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui ab5174
Ce am observat eu aici, si pe alte forumuri ......majoritatea user-ilor sint activi in timpul programului de munca.

Dar de unde stii tu care este programul de munca al userilor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ab5174 spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui ab5174
Ce am observat eu aici, si pe alte forumuri ......majoritatea user-ilor sint activi in timpul programului de munca.

Dar de unde stii tu care este programul de munca al userilor?


Era o impresie.....cum am scris mai sus Capcaunule.

si cum spuneam ...e forum...'comentam pareri'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui ab5174
Citat:
citat din mesajul lui capcaunul
Citat:
citat din mesajul lui ab5174
Ce am observat eu aici, si pe alte forumuri ......majoritatea user-ilor sint activi in timpul programului de munca.

Dar de unde stii tu care este programul de munca al userilor?

Era o impresie.....cum am scris mai sus Capcaunule.

Mai sus unde?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Vezi mai capcaune daca nu ai spirit de observatie ca sa observi existenta impresiei in a observa ca majoritatea userilor activi au, observational discutand, o activitate full time in timpul programului de munca.
Eu nefacnd parte (ca si observatie desigur) din randul userilor activi am cazut in pacatul celor care au prea mult timp liber, desigur aceasta observatie este o impresie ce deriva dintr-o observatie de analiza profunda a activitatii subsemnatului in cadrul acestui forum.
Semneaza Observatorul de serviciu.

PS
am tras cu coltul ochiului la agenda si la orele din desfasurator. Inca sunt in program. O fi o impresie? Ntz este o observatie. Hai fie, este o observatie a unei impresii sau o impresie a unei observatii? Ufff...

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius
Vezi mai capcaune daca nu ai spirit de observatie ca sa observi existenta impresiei in a observa ca majoritatea userilor activi au, observational discutand, o activitate full time in timpul programului de munca.

In schimb am observat ca exista impresia ca s-a scris ca-i o impresie.

PS. Eu cand lucrez, lucrez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui megbeng

ab, unele persoane au net la serviciu, multi lucreaza la calculator si asa mai pot intra sa scrie sau sa traga cu ochiul..

oameni buni, de ce e asa greu sa dam un raspuns sincer, simplu si direct la o intrebare "pe bune"? trebe musai luat peste picior useru care intreaba?



depinde si de intrebare. mai lipsea sa ceara sa zicem cu cat suntem platiti pe ora (normal, sa poata calcula cat costa minutul DC )

Mergi la inceput