Suspendarea Presedintelui Basescu

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173137&whichpage=33

Asa am interpretat eu ce ai spus tu...
Acolo,Marius.....eu am zis de legea organica si tu ai spus ca nu fac astia gafe de astea...am fugit ....revin..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu are nici o legatura una cu alta sunt contexte diferite si am spus in acel contest ca nu cred ca isi vor asuma o astfel de gafa politica ceea ce au si facut. Nu are nici o legatura cu asocierea facuta de tine vis a vis de vreo afirmatie facuta de mine.

Daca ai opinii te rog sa precizezi ca reprezinta opinia ta sau interpretarea ta si nu sa asociezi afirmatii care nu imi apartin si nu au fost facute niciodata de mine. Este o chestiune cel putin de respect intr-un dialog. Ok?
Multumesc.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Am editat mesajul,mentionand ca este opinia mea.....,asa cum e corect,ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Una este sa ai opinii si alta sa asociezi in mod incorect afirmatii inexistente altora. Asta este singura mea remarca.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olympia

E clar ca toata nebunia asta e declansata de pericolul in care se afla inca cei doi giganti sponsori ai USL-ului, Nastase si Voiculescu. Fara ei si banii lor, din ce-ar trai partidele? Plus ca fire nevazute trag si multi altii dupa ei....
Si totusi, de undeva trebuie sa inceapa curatenia. Crin si Ponta nu-i pot scoate basma curata pe-ai lor si apoi sa-i bage la zdup pe PDL-istii patati, asa ca va fi blat pe toata linia daca le iese pasenta!

Pene colorate... cate putin din toate!
album
gradina



Eu zic ca nu tine de Nastase si nici de Voiculescu...
Adevarul e ca numai sunt bani... deloc... iar ei dau din colt in colt si prefera sa vb despre orice altceva. Inclusiv despre Nastase.
Aduce bani Nastase la partid e adevarat dar nu e singurul... greii partidului sunt tot acolo unde trebuie...

Dupa alegeri Ponta a declarat ca se vor da la politisti restantele de bani din anii trecuti... nu s-au dat.
ca se vor da cei 8% din salarii la bugetari... acum cica se amana cu o luna...
adevarul e ca ordinele de plata sunt in trezorarie dar nimeni nu semneaza pt ele ...
oare de ce...?!
eu zic ca stam al draq de prost iar ei isi dau seama ca nu o sa reziste pana in nov la alegeri... multe se vor intampla pana at, multe vor mai iesi la iveala...
si preseaza. Total aiurea dar nu cred ca le mai pasa. totul se joaca pe o carte...totul sau nimic...
parerea mea este ca ar trebui sa ne pregatim de o noua recesiune (de parca am iesit din cea trecuta), mult mai dura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Marius,insa in nici un caz nu mi-am propus sa te asociez cu USL-UL....,ca te lepezi ca de ,e optiunea ta.
Insa eu am gandit ca e acelasi parlament USL care poate da lege organica sa-l scape pe Nastase,implicit pot da orice legi ca le iasa lor socotelile,suspendari si altele...

Eu nu cred ca-s atat de astia,nu pot sa cred...dar asta doar timpul va decide.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

http://www.gandul.info/politica/ce-a-raspuns-crin-antonescu-intrebat-daca-din-functia-de-presedinte-interimar-al-romaniei-il-va-gratia-pe-adrian-nastase-9818232

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ezitarea asta a lui...hm...mie nu-mi miroase a bine...ar fi insa culmea prostiei sa-l gratieze pe Nastase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Marius,insa in nici un caz nu mi-am propus sa te asociez cu USL-UL....,ca te lepezi ca de ,e optiunea ta.
Insa eu am gandit ca e acelasi parlament USL care poate da lege organica sa-l scape pe Nastase,implicit pot da orice legi ca le iasa lor socotelile,suspendari si altele...

Eu nu cred ca-s atat de astia,nu pot sa cred...dar asta doar timpul va decide.

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."





Si pentru ca afirmatia iti apartine cu legea organica samd si pt ca eu am spus ca nu cred ca sa faca o asemenea gafa politica deci nu sunt de acord cu afirmatia ta nu vad de unde pana unde ai asociat ceva cu mine si USL. Ok?
Nu mai asocia afirmatii nefondate nefacute de nimeni niciodata pentru ca este incorect si nu corespunde realitatii. Atata tot.
Subiect inchis pt mine ma refer la acesta discutie.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput
Mergi la inceput