Se poate ?

Se poate ? | Autor: numaieu

Link direct la acest mesaj

Buna,

Nu stiu daca subiectul meu este bine pus aici , daca nu rog moderatorii sa il mute in sectiunea corespunzatoare .

Bun...sa trec la subiect. Am terminat cu alaptatul de o saptamana si 5 zile ( dupa 2 ani si 3 luni ).Totul a decurs foarte usor si fara probleme, copilul a reactionat foarte bine , nu a plans doar a mai intrebat de cateva ori si asta a fost tot ( mai greu a fost pentru mine ).
De duminica au inceput sa ma doara foarte tare sanii ( nu am facut furia laptelui), nu sunt plini,nu imi curg.Am ajuns de nu suport nici macar sa ma ating eu , de sutien nici nu poate fi vorba.
Poate fi vorba de furia laptelui dupa atata timp de la intarcare ?

zi placuta va doresc !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

se poate ca resturile de lapte ramase sa se infecteze trebuie sa mergi la medic sa vada el care e treaba de la sine trece foarte rar dar poti sa faci mastita asa ca du te la doctor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

Chiar daca ai intarcat la alegerea ta tot trebuia sa iei tratament tu.eu am ramas cu putin lapte si fiu/miu nu vroia sa mai stea la tzatzi ca se enerva asa ca usor ,usor sa intarcat singur.dar eu am patit aproape ca tine,m/am dus la medic si mia dat niste pastilute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numaieu spune:

Va multumesc dragelor pt raspunsuri.Am rezolvat problema .

Zi placuta va doresc !

Mergi la inceput