Actiunea "Suspendation"

Raspunsuri - Pagina 89

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

esti rea

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Urmarindu-va imi tot suna in cap (halucinatie auditiva?)o banuiala sinistra, adica astia, USL si PDL se cearta si astfel impun ca o necesitate cresterea importantei unui partid care sa aduca echilibru.
Cin' sa fie, cin' sa fie? Pai cine daca nu al treilea din sondaje:PPDD!
Dupa ce ma mai gandesc nu mi se mai pare atat de catastrofal ,ba as zice ca ar fi benefic daca nu chiar comic!Doi se cearta si al treilea castiga!
Eu personal sunt atat de scarbita de razboiul acesta vulgar USL-PDL ca nu vad ce m-ar mai impiedica sa nu le dau cu tifla si sa merg pe mana unuia ca DD?
Ce zicea el cu introducerea juratilor in Justitie ca in America?

Suntem in democratie? Suntem! Avem libertate de opinie? Avem!
Atunci de ce sa ne mai plangem?


Tocmai au dat sondaje cu PPDD: a scazut de la 18% la 8%.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

Ideea europeana nu prea mai intra in dicutie in programul actualei puteri. Haosul institutional este principalul obiectiv pana la alegerile din toamna.
Imi pare rau sa constat ca un om dintr-o generatie apropiata de a mea poate sa distruga cu atata vigoare tot ce s-a creat in 22 de ani cu mari eforturi. Si acum mi-am adus aminte de Iliescu, na ca tot calmul mi s-a dus :)))


Si eu ma intreb cum un om de aprox 35 ani poate fi atit de comunist. Si cum a putut sa-si insuseasca atit de bine tehnicile comuniste.
In fine ....

Cu Europa: mie mi se intareste din ce in ce mai tare ideea ca astia chiar vor sa ne scoata din UE. Si iar sa ne vinda la rusi.
Nu poti sa faci asa ceva, in halul asta, fara sa ai un spate asigurat.
Nu cred ca sint numai baronii implicati. SI nici ca doar justitia e vizata.
E mult mai mult de atit.
Nu poti fi atit de sinucigas fara sa ai spatele puternic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Nici acum dupa ce astia de la CSM sint urmariti penal, sint in gasca cu Ponta, si-au negociat posturile de Procuror general si adjuct, tot mai ziceti ca nu e lucratura politica? Si ca nu e puci? Ca nu urmaresc sa puna mina pe justitie?

Evident ... tot Base e de vina ... nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui catrinik

Tocmai au dat sondaje cu PPDD: a scazut de la 18% la 8%.


si cine a crescut in sondaje?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Din categoria "da, se guverneaza in Romania...pentru unii" : am placerea sa va anunt ca numarul secretarilor de stat a inceput sa creasca, asa pe masura coalitiei. Pentru inceput, unde e ciolanul mai suculent, da, la Min Transp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

pai s-au creat locuri de munca, asta e pozitiv, nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika

Citat:
citat din mesajul lui catrinik

Tocmai au dat sondaje cu PPDD: a scazut de la 18% la 8%.


si cine a crescut in sondaje?


n-a zis ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

"Īnlocuirile rapide care au avut loc īn fruntea mai multor institutii din Romānia sunt cel putin stupefiante. La fel ca si tentativa, aparent structurata si planificata, de demitere a presedintelui Traian Basescu. Este foarte dubios din punct de vedere politic, dar este legal", adauga presedintele PE.

Mergi la inceput