Actiunea "Suspendation"

Raspunsuri - Pagina 51

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

B,nica,la locale,cei care au facut ceva pentru orasele respective au candidat sub umbrela diverselor coalitii,partide,partidute.....cum a fost la noi....putea fi sub umbrela oricarui partid el castiga.Intamplarea a fost ca a fost sub umbrela USL,din partea PNL.Atat.Ar fi castigat indiferent de partid,asta o spun cu mana pe inima.
Stiu si de ce spun asta.

D'aia a castigat preferatul tau Mazare la Constanta?
Pt. mine cat mai face parte din PNL Rusanu, acest partid nu exista!Cine stie ce spun ma intelege!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Raman la opinia ca votul este cel mai puternic instrument.


Da, un instrument folosit cu succes de impostori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Citat:
citat din mesajul lui eumada

B,nica,la locale,cei care au facut ceva pentru orasele respective au candidat sub umbrela diverselor coalitii,partide,partidute.....cum a fost la noi....putea fi sub umbrela oricarui partid el castiga.Intamplarea a fost ca a fost sub umbrela USL,din partea PNL.Atat.Ar fi castigat indiferent de partid,asta o spun cu mana pe inima.
Stiu si de ce spun asta.

D'aia a castigat preferatul tau Mazare la Constanta?
Pt. mine cat mai face parte din PNL Rusanu, acest partid nu exista!Cine stie ce spun ma intelege!


B,nica,ma refeream la orasul meu.
Mazare e in orasul in care voi merge de ziua Evei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrenescu spune:

b.nica si eu am o simpatie aparte pentru domnul
Si ar mai fi cativa. La PSD am o simpatie de-asta de mai sus pentru Sova. Mai sunt si altii dar asta e special. Ipertinenta lui ma convinge de fiecare data ca nu gresesc urandu-i din toti rarunchii.

eumada, mi-e foarte greu sa cred ca il vor lasa acolo.
sunt tare curioasa sa vad ce se va intampla si cu Voicu.
Antonescu da, e impostor. Asa se numesc toti cei care prin impostura isi ating tintele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

PE cine sa-l lase acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui mrenescu

b.nica si eu am o simpatie aparte pentru domnul
Si ar mai fi cativa. La PSD am o simpatie de-asta de mai sus pentru Sova. Mai sunt si altii dar asta e special. Ipertinenta lui ma convinge de fiecare data ca nu gresesc urandu-i din toti rarunchii.




Idem pt. Sova, recunosc ca acest individ imi da aceeasi repulsie.
Apropos, este sau nu este copilul biologic al d-nei avocat Sova?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

M-am intors de la piata si am luat (involuntar) pulsul natiunii Tare mi-e ca omul de rand nu sta sa se incurce in amanunte: plagiat (cei-i aia? ei, si ce daca, de la Aristotel incoace - cunoasteti opinia dlui ministru rus), CCR, ICCJ, cursul euro-leu etc, merge pe principiul " 4 legs good, 2 legs bad ". Sper sa ma insel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Va e dor de Boc, Udrea, Videanu, Igas, Falca ????

OMG!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia05 spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Citat:
citat din mesajul lui mrenescu

b.nica si eu am o simpatie aparte pentru domnul
Si ar mai fi cativa. La PSD am o simpatie de-asta de mai sus pentru Sova. Mai sunt si altii dar asta e special. Ipertinenta lui ma convinge de fiecare data ca nu gresesc urandu-i din toti rarunchii.




Idem pt. Sova, recunosc ca acest individ imi da aceeasi repulsie.
Apropos, este sau nu este copilul biologic al d-nei avocat Sova?



Aprops de Sova, pe Realitatea TV care am aflat ca e inca in posesia lui Vantu si nu a lui Elan.

Dialog savuros

Sova "nu intru in dialog cu dnul....(am uitat cum il cheama, dar apare frecvent la Realitatea) pentru ca m-a facut imbecil pe blogul lui"

Tipul care apare frecvent si am uitat cum il cheama "Imi cer scuze, dar nu pentru faptul ca v-am facut imbecil, pe blog am scris ca sunteti tampitel"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Va e dor de Boc, Udrea, Videanu, Igas, Falca ????

OMG!!!


Nu, dar ne e frica de hrebe, cozmanca, nastase, miki sp., voicu si dinu vama

Mergi la inceput