Actiunea "Suspendation"

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:



Asta e din categoria "senzational!" pe surse ... Ce spune stirea? comunicatul a fost dat de CC catre hotnews.ro. Uau! Acu CC-ul da comunicate site-urilor de stiri? Mai departe? Cine a amenintat-o? cu ce/ in ce scop? Vezi poate iese ca a amenintat-o basescu si nu mai e stire anti-usl. Ce te faci atunci!?
Dupa parerea mea, asta nu e stire, e can-can de radio-santz



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Nu conteaza ce spune stirea, conteaza ca cineva a fost extrem de indignat de ea, si a bagat pumnul in gura alora de la hotnews

ERROR
The requested URL could not be retrieved

--------------------------------------------------------------------------------

While trying to retrieve the URL: http://www.hotnews.ro/

The following error was encountered:

Connection to 91.195.7.1 Failed
The system returned:

(111) Connection refusedThe remote host or network may be down. Please try the request again.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Nu conteaza ce spune stirea, conteaza ca cineva a fost extrem de indignat de ea, si a bagat pumnul in gura alora de la hotnews

ERROR
The requested URL could not be retrieved

--------------------------------------------------------------------------------

While trying to retrieve the URL: http://www.hotnews.ro/

The following error was encountered:

Connection to 91.195.7.1 Failed
The system returned:

(111) Connection refusedThe remote host or network may be down. Please try the request again.




mai da-i un F5, la mine merge perfect pagina.

Ce faci acu se cheama dezinformare si panicare artificiala. Daca tie nu iti merge conexiunea la net, gata, sigur cineva le-a pus pumnul in gura. penibil, zau asa ....




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Laura, eu intru aici doar sa ma informez, ca la TV nu am la ce sa ma uit. Nu au spus nimic intr-adevar, poate stiti voi altceva , de aia am pus articolul....in fine...


Si inca ceva, nu ma intereseaza cum iese...daca nu ai inteles pana acum, ca din ce se intampla, nu cred ca poate s aiasa ceva bun daca nu ne informam cat de cat!

V-am lasat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

www.mediafax.ro/social/judecatoarea-aspazia-cojocaru-amenintata-inainte-de-dezbaterea-pe-suspendare-a-presedintelui-9823064" target="_blank">Stirea e si pe site-ul mediafax. Comunicatul nu a fost dat catre hotnews in mod special, dupa cum se vede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Nu conteaza ce spune stirea, conteaza ca cineva a fost extrem de indignat de ea, si a bagat pumnul in gura alora de la hotnews

ERROR
The requested URL could not be retrieved

--------------------------------------------------------------------------------

While trying to retrieve the URL: http://www.hotnews.ro/

The following error was encountered:

Connection to 91.195.7.1 Failed
The system returned:

(111) Connection refusedThe remote host or network may be down. Please try the request again.




mai da-i un F5, la mine merge perfect pagina.

Ce faci acu se cheama dezinformare si panicare artificiala. Daca tie nu iti merge conexiunea la net, gata, sigur cineva le-a pus pumnul in gura. penibil, zau asa ....




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



am dat rerefshuri multe inainte sa postez. A fost cazut vreme de cateva minute. Si-a revenit intr-adevar dupa!
nu dezinformez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Laura,azi te iubesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielag

www.mediafax.ro/social/judecatoarea-aspazia-cojocaru-amenintata-inainte-de-dezbaterea-pe-suspendare-a-presedintelui-9823064" target="_blank">Stirea e si pe site-ul mediafax. Comunicatul nu a fost dat catre hotnews in mod special, dupa cum se vede.


Stire la fel de plina de miez si informatii.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Mickyyy, si la mine a aparut site-ul ca fiind indisponibil cand am dat click pe linkul pus de inbox. Si-a revenit dupa un timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Laura, comunicatul e dat de Biroul de presa al CC. Nu-s detalii mai multe. No, trebuiau sa nu scrie nimic pen' ca n-are miez...

Mergi la inceput