Prietene la bine si la greu - 166

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Va cer ajutorul sa facem cunoscut evenimentul.
http://mihneapuimic.blogspot.ro/2012/07/saptamana-internationala-alaptarii-in.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Hei fetelor unde ati disparut ...sunteti toate in concediu?

Eu am o durere de spondiloza si durere de cap parca mi-ar strange cineva capul in menghina din cauza aerul conditionat din firma. Am o colega care il tine non stop parca ar fi in calduri (scuzati expr.), iar cu unul din sefi nu ma pot intelege nicicum parca vorbesc cu paretii ca sa ma mute in alt birou, acum il astept pe celalalt poate reusesc sa ma mut.

Azi am venit cu o durere de cap acasa de la aerul conditionata si am zis ca dorm si eu un pic dar nu am putut de Mihai a fost un marait si a plans aproape 2 ore nu a vrut nimic numai in brata la mine nici sa manace nu a vrut si tot imi spunea ca vrea sa pape si cand am vrut sa ii dau a zis ca nu..de vreo 5 ori i-a facut faza asta, l-am intrebat ce vrea sa manace si el "papam" pana la urma a reusit sa manance ceva.

Abia astept sa intru in concediu si sa stau sa ma odihesc un pic daca pot de Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

167

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput