buburuze de primavara(mart-apr2013)!!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielanita spune:

Buna ziua!
eu nu stiu sigur cate sapt am...si as vrea sa mai astept inainte de a merge la medic!UM (normala) a fost pe data de 4-10 iunie , dar a mai venit ceva pe 26-30! am facut un test saptamana trecuta si a iesit pozitiv.....imi puteti spune o parere?
Va multumesc!
danielanita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kovacsc spune:

durerile ca la ciclu sunt normale, doar dc aveti sangerari de rosu intens atunci este bine sa apelati la medic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielanita spune:

Si eu am dureri de burta , ca la menstruatie , dar ma lasa repede!sunt tot timpul obosita , si ma dor picioarele!dar greturi nup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blue_sea spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielanita

Buna ziua!
eu nu stiu sigur cate sapt am...si as vrea sa mai astept inainte de a merge la medic!UM (normala) a fost pe data de 4-10 iunie , dar a mai venit ceva pe 26-30! am facut un test saptamana trecuta si a iesit pozitiv.....imi puteti spune o parere?
Va multumesc!
danielanita

Pe 26-30 a fost flux normal? Ma gandesc ca daca au fost doar niste pete usor maronii e posibil sa fi fost de la nidatie.

14+






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blue_sea spune:

Citat:
citat din mesajul lui casandralin

iar faza cu luarea in evidenta o va face in ultima saptamana a primului trimestru . ce zice, poate ma razgandesc.... of Doamne cate reguli stupide pe lumea asta


Eu m-am dus pe la 9 sapt jumate cu hartia de la gineco la medicul de familie si cu asta basta. Nu mi-a zis nimeni ca "poate te razgandesti". Cum naiba sa nu te aiba in evidenta in perioada cea mai critica?!

14+






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielanita spune:

Multumesc mult pt raspuns!
pe 4-10 a fost flux normal!adica fix 7 zile , cum vine de obicei! pe 26, a fost mai putin , si usor spre maro , nu rosu intens!deci , as vrea sa cred k pe 4-10 a fost UM!pt ca am facut-o apoi fara protectie pe 1... si la o saptamana, deja au inceput sa mi se intareasca sanii....
Deci?.... multumesc inca o data !
danielnita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielanita spune:

Nu a fost flux normal , dar nici doar cateva pete!si , da...era usor spre maro!
danielanita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

de pe 26 pana pe 30 ai avut sangerarai maronii cu flux continuu sau doar pete?


mamica fericita de Robert Andrei(18.05.2009) si 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielanita spune:

Flux continuu!dar mai putin decat de obicei!
danielanita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielanita spune:

azi mai fac un test!sper sa iasa mai repede liniutele!
astept in cotinuare pareri!oricum doamnei doctor o sa ai spun totul cu lux de amanunte, cand voi merge!
va pup si vb!
danielanita

Mergi la inceput