Scolari de Iulie - August 2004 * (100)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

La Multi Ani, Lia ! Sa fii sanatoasa si sa ai o viata lunga si linistita, sa te bucuri de copii tai frumosi !
Si sper sa te tii de cuvint la anul cu bucatarelile, ca zau ca e binevenita o pauza !!

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=1G4isv_Fylg&ob=av2e" target="_blank">Paradise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, lia! la multi ani celor care-si sarbatoresc astazi onomastica, sa fiti sanatosi cu mic si mare

multu, ai vazut-o in poze sau live?

Citat:
citat din mesajul lui g_ioana

Carmencita pupacim tzucureii super destepti si frumosisi talentati....meii asa de gratioasa este Ilinca cand danseaza

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,aripile mele,
gorodeii noi



alice, ce cauti in nepal?
concediu placut celor in cauza!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

So, nimeni nu are teme de vacanta, doar io singura am ramas sa ma stresez ? :-)


_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

si ilinca are teme de vacanta, foarte multe chiar! saptamina viitoare cind aflu unde e ghiozdanu` prin multitudinea de bagaje iti spun exact ce si cum. invatatoarea mi-a zis ca "n-ar trebui sa le ia mai mult de-o luna temele';))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenp
alice, ce cauti in nepal?


Poi ma gindisem la Australia, dar m-am oprit in Nepal, ca-i mai fromos, si-i depaaaaaarte de Romanika !
Daria, si noi avem teme de vacanta, doar ca profa zise ca sint facultative, hehehe, doar sa insistam sa citeasca pe cit de mult se poate, ceea ce pentru Andreiush o sa fie un challenge (sau mai degrba pentru mine, sa il fac sa iubeasca cartile) !!

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=1G4isv_Fylg&ob=av2e" target="_blank">Paradise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Daria, si eu am zis de teme de vacanta. vezi daca nu esti atenta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

La noi e invers, aseara la mate i a dat 13-5=9, asa de mult s-a concentrat. Si a zis ca prefera sa citeasca tot ce are decat asta :((( De scris a scris ingrozitor, a zis ca s-a grabit sa termine.
Ma si gandesc cum sa fac sa nu fie o corvoada, dar sa-si faca exercitiile cu capul, nu doar sa intoarca pagina.
Rox, am uitat sa l felicita pe Patrick pt pian
Kim, sper sa luati cea mai buna decizie pt Luca
Alice, te vacantezi ? :-)

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Vacantaaa ?? As vrea io !!

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=1G4isv_Fylg&ob=av2e" target="_blank">Paradise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La mutli ani, Lia!

La mutli ani de Sf.Petru si Pavel! sa imi traiasca si mie barbatul , care isi pregateste singur tratatia pentru oaspeti :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La multi ani Lioara,multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi...si iti multumim pentru tort,a fost delicioso
La multi ani pentru toti sarbatoritii zilei de azi
Daria si io am scris despre teme....io nu stresez cupilu desi mi-as dori sa o pun sa scrie cateva randuri pe zi ca sa-si dea drumul la scris...de citit,citeste zilnic....azi a invitat-o boyfriend-ul la cofetarie si au fost singuri ca porumbeii....mei si io in clasa a XII am fost prima oara cu un baiat la cofetarie
Carmencitata si siadik am vazut-o si-n poze si live
Alice cat este cazarea si masa in Nepal....ajungem si cu cercurile la destinatie?
Kim....


Mergi la inceput