Scolari de Iulie - August 2004 * (100)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
la multi ani Radu, la multi ani Mitzu!!! sa fiti sanatosi, iubiti, norocosi!!
Liliana ahahahahaha ce aniversare acvatica a avut Adela! niste poze n-ai facut?
Daria dragut cadou, bravo!
bai la noi e cald si umiditate. ieri am scapat putin, pe plaja.... dar dupa-amiaza nu a fost ok.. iar de azi unde ma mai ascund? ca n-am zile libere... inca dar vine el si concediul......
o zi frumoasa sa aveti! si o saptamana usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Dana

Si o saptamana frumoasa tuturor

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Dana!

Eu am o vaga durere de cap (nu prea am eu d'astea) din cauze de nesomn (si am fost tot weekendul in toate rolurile principale)...
Sambata noaptea le-a lovit pantecaraia pe amandoua, de la 4 dimineata au facut cu schimbul la buda...Ieri le-am pazit de numa', ma speriasem ca le apuca mai rau.
Noaptea trecuta Ioana a avut muci si s-a frichinit non stop si Maria s-a vaitat de umeri (din cauza caldurii am stat la racoare in casa si s-au jucat pe wii sports si a facut febra de la boxat...)
La 6.20 cand s-a trezit Maria aveam senzatia ca m-a lovit cineva cu tigaia in fatza! Inca nu mi-am revenit!
(dar trebuie sa fim optimisti, bine ca nu mi-a scos dintii )

Ieri la 19.00 m-am dus sa spal masina...erau 39 de grade la umbra (si la noi e vizibil mai bine ca in Bucuresti)

Dar imi scot parleala, daca nu se manifesta burticile in nici un fel azi mergem din nou la piscina sa ne racorim!

O saptamana frumoasa sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Si noi am fost la piscina (si simbata si duminica) - ocazie cu care l-am lovit pe un nene - masina lui nu are mare lucru, dar a mea e avariata rau pe bara din spate... acum trebuie sa ma duc sa alerg la asigurari, sa deschid dosar de daune, sa o bag in service si tot asa...exact ce-mi trebuia pe caldurile astea...in fine, bine ca nu a fost mai rau!

In rest - noi la munca, baietii la scoala - azi Tudor avea prima lectie la tenis - sunt curioasa sa vedem ce-mi spune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
Gabi, uufff!! asta iti trebuia, bataie de cap cu masina. sper sa se rezolve repede... si cu spor!
azi e ziua Andreei.... la multi ani! pe unde or umbla? ca n-a mai dat doamna Felicia pe aci de un car de ani
doamne ce mai numar zile pana la vacanta
Lia, v-ati intors? cum v-ati distrat la eforie?
ma duc... ma mai intorc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andreea
Pako ... sper ca sunteti bine ...

Pupam trupa, noi azi ne chefuim de 8 ani, iar, la Patrick Apoi in weekend la finu`meu care face 10 ani

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

petrecaretelor [:P]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza fetele,ne mai tineti minte?...noi tocmai ne-am intors de la mare ,am stat 5 zile la Neptun si 3 la Balcic,vremea super,apa la fel...sper ca faceti bine cu toti de la mic la mare....revin pe seara sa va citesc si sa pun niste poze
pupicei
edit:pe scurt despre concediu la mare,mandra a stat numai in apa,la 7.30 deja verifica cat este de calda,verificare care dura cam 15 minute,dupa care intra inca de vreo doua ori pana la 10 dupa care in jacuzzi si in piscina interioata si exterioara....conform devizei in fiecare concediu vizitam ceva nou,anul asta am ales Balcicul cu castelul Reginei Maria si gradinile superbe si Cap Kaliakra,foarte faine peisajele si o bila alba pentru ospitalitatea bulgarilor,de la ospatari,receptioneri si casieri,toti vorbeau engleza si rupeau cateva cuvinte in romana...toti ne intrebau de fiecare data daca ne-a placut,camera,mancarea,etc....cand am stat la noi nu ne-a intrebat nimeni nik
Am pus si niste poze cam 10% din cate am facut
http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/Facebook/its%20summer%20time/?albumview=slideshow


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Tot io,ca sa urez la multi,multi ani cu bucurie tuturor sarbatoritilor pe care i-am ratat.
Victor,Stefan,Eva,Victor,Adela,Radu,Mihai,Andreeamulta sanatate si noroc in viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Am pierdut 3/4 din zi dar macar am rezolvat cu dosarul de daune de la asigurari... urmeaza acum sa vad cand ma programeaza la service cu masina...

Ioana - bine ati revenit - ma duc sa vad pozele!

La multi ani Andreea de Pako!!!

Mergi la inceput