Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

hmm...atunci banii de subscriptie ii trec la pierderi neplanificate..tocmai ce aveam 40 de dolari in cont si ma gandeam sa-i retrag.
Oricum pierderea e nimic pe langa cei 300 RON pe care i-am pierdut, avans nerecuperabil pt tabara lui fi-miu pe care a ratat-o din cauza unei pneumonii

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Si eu am pierdut tot 30 usd dar si o gramada de timp.... (de asta parca imi pare mai rau !) Ma intreb oare cat a pierdut Elle ??


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

Buna ,
as vrea sa licitez pentru proiectul asta
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1947550
cam care ar fi pretul corect?
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihadum

Buna ,
as vrea sa licitez pentru proiectul asta
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1947550
cam care ar fi pretul corect?
multumesc


eu am licitat 50usd, nu stiu daca e corect, ma gandesc ca indienii sau pakistanezii il fac si pe 10usd ...dar cred ca e posibil sa poata fi facut si altfel decat manual...... eu m-am blocat pe 50usd :))..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

hmm...atunci banii de subscriptie ii trec la pierderi neplanificate..tocmai ce aveam 40 de dolari in cont si ma gandeam sa-i retrag.
Oricum pierderea e nimic pe langa cei 300 RON pe care i-am pierdut, avans nerecuperabil pt tabara lui fi-miu pe care a ratat-o din cauza unei pneumonii

Ingrid si Cristi 9 ani


la mine tocmai ce venea reinnoirea subscriptiei, ma si mir ca am fos tasa desteapta sa nu platesc inainte, ca de obicei la dat banii sunt prima...cerusem plata si urma sa primesc niste bani pe 27 august...nici nu mai stiu suma, cred ca vreo 28usd, asta ar fi fosst profitul meu, altfel desi am retras de la ei 23.50 din care 20 au acoperit subscriptiile sunt in minus pe general cu vreo 6 lei (banii mei, nu castigati din marea smecherie)...elle daca a pierdut sper ca a pierdut banii castigati din afacere nu banii "de acasa", adic ade bine de rau ea si-a scos subscriptile, comisioanele si pierderea de timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Sa vedeti cand o veni capcaunul... :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Sa vedeti cand o veni capcaunul... :D



Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Lucrusoare de vanzare...


In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.







deja tremur....

de la el li s-o trage

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

ce gaste si noi . a venit dna ne-a , noi credeam ca si cand colo s-a cascarabeta.

capcaune
ata ete .

va pup fetele, mai licitez pe vw, poate poate.
merita cele cu copy paste? ati luat vreuna? eu am unul dar parca mie frica de tepe. oare vireaza banii?

am folosit juma` de emoticoane .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

ce gaste si noi . a venit dna ne-a , noi credeam ca si cand colo s-a cascarabeta.

capcaune
ata ete .

va pup fetele, mai licitez pe vw, poate poate.
merita cele cu copy paste? ati luat vreuna? eu am unul dar parca mie frica de tepe. oare vireaza banii?

am folosit juma` de emoticoane .

mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna



te-a acceptat?! felicitari..eu inca nu am "prins" niciunul...

tu fa treaba daca nu da banii il reclami si daca i dreptate se rezolva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Da de ce-l alergati pe shreck cu facaletul? Ca n-a fost la fel de convingator ca Elle?

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput