Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihadum

Buna dimineata,
ma uitam la proiectul acesta
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1946749

"The job is to type up results from a Horse Show in a set format. The results are currently in an excel format but to be acceptable for a certain computer program the results have to have certain symbols added to the text and formatted"

Intreb si eu... ce vrea sa spuna cu Horse Show?
Multumesc


Am o senzatie ca le vrea in vreun .txt. (.tsv sau .csv) care nu "need a typist" ci doar cineva care se pricepe. Oricum, daca da exemplu licitati ca le descalcim, cred ca e muuuult mai simplu decat pare la prima vedere. N-am aplicat la el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Am reusit sa ma logez pana la urma. Oricum zeek e picat de tot azi iar.

Stie cineva daca pot plati upgrade la silver pt. altcineva din contul meu de payza ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

Am reusit sa ma logez pana la urma. Oricum zeek e picat de tot azi iar.

Stie cineva daca pot plati upgrade la silver pt. altcineva din contul meu de payza ?

Mamica de Calin 26.11.2009


poti dar nu stiu cum, poate iti spune cineva care a facut asta, eu nu am incercat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Daca a licitat cineva la http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1946968&txtForceRefresh=81720128115032162 si e in ceata dupa aprobare, va pot ajuta sa prindeti ideea cu programelele alea....

Va alege si de data asta mai multi oameni cu care sa lucreze, fiecare cu contul si felia lui de 5000 de situri. Nu recomand celor care au un job de 8 - 10 ore (eu n-am reusit sa fac niciodata 100 / ora si am facut proiecte de-ale lui in 3 trase pana acum). E consumator de timp!!

Daca prindeti contactul cu el si faceti treaba buna, tineti aproape ca vin bonusuri.
Poate fi un venit acceptabil fara sa va agitati de fiecare data sa prindeti proiecte noi... Stii ca ai ceva de facut urmatoarele 7 sau 10 zile... si cam aia e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui xxxwoman

Daca a licitat cineva la http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1946968&txtForceRefresh=81720128115032162 si e in ceata dupa aprobare, va pot ajuta sa prindeti ideea cu programelele alea....

Va alege si de data asta mai multi oameni cu care sa lucreze, fiecare cu contul si felia lui de 5000 de situri. Nu recomand celor care au un job de 8 - 10 ore (eu n-am reusit sa fac niciodata 100 / ora si am facut proiecte de-ale lui in 3 trase pana acum). E consumator de timp!!

Daca prindeti contactul cu el si faceti treaba buna, tineti aproape ca vin bonusuri.
Poate fi un venit acceptabil fara sa va agitati de fiecare data sa prindeti proiecte noi... Stii ca ai ceva de facut urmatoarele 7 sau 10 zile... si cam aia e.


cam ce suma crezi ca ar accepta?!...

edit: am licitat deja, asa ca deh... 'om trai si 'om vedea
zeekrewards a sucombat ... se duse pe apa sambetei postarea advertului pe ziua de azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Nu stiu... maximul e 230 si ceva parca. Eu sunt la a patra colaborare cu el, am mers pe 150 de data asta...Nu mi-e asa greu ca stiu deja ce am de facut. Ma rog, sper sa termin pana pe 24 ca vreau sa plec linistita in concediu.. Am de tras ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Am vazut si pe oDesk niste joburi dragute de data entry, nu am biduit pentru ca am avut traduceri de facut.

Daca vreti, o sa pun linkuri, cand mai primesc pe mail...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

zeek-ul nu merge nici la ora asta...

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

zeek-ul nu merge nici la ora asta...

Ingrid si Cristi 9 ani


http://money.msn.com/business-news/article.aspx?feed=OBR&date=20120817&id=15464374



aaa, sa-mi retrag banii de la payza pana nu-i vine cuiva ideea sa mi-i suteasca?!!!.... bine macar ca mi-am recuperat banii de subscriptie...cred ca eu sunt de vina ca au sucombat

Mergi la inceput