Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

xxxwoman, ma intereseaza si pe mine situl cu jucarii ieftine. Poti sa-mi trimiti PM, te rog ?

Mamica de Calin 26.11.2009


Trimis! Mentionez ca n-am nicio legatura cu respectivii... deci nu dati cu rosii daca ceva nu e ok - comunicare, calitate, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Da... l-am pierdut pe cel cu Prestashopul. Bineinteles ca a ales un individ de prin Bangladesh pe 100 de dolari. Ca sa nu zic ca a avut bid de 17 dolari (pentru 4000 de produse?!). Ma rog, de verificare am fost pe pretul corect (toti indienii au biduit 100 sau pe-acolo)... romanii mai realist si cei din SUA si asa cu miile de euro - mia de produse, mia de euro .

Vedem ce-o mai fi... Incerc o eschiva c-un frantzuz si nu prea-mi iese. Vrea careva sa se bage? - de gasit liste de mail CEO, CMO, ale unor companies...etc - il dau cu lumanare cu tot (proiectu').

Am si eu un feedback la toata toceala de dej'te, deci avem un proiect castigat de una din voi dupa atatea discutii. Mai astept vesti daca prindeti si altele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Mersi, am primit si am ales cate ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Posea spune:

xxxwoman hai sa facem grupul! Suntem si individual... poate prindem si cu grupul..
In ceea ce priveste banii, eu personal, nu-mi fac griji...
Fiind la inceput cat o fi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Ma luati si pe mine?
Eu ori nu stiu cum/la ce sa aplic ori nu stiu ca nu ma baga nimeni in seama.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

fetele, azi nu reusesc sa ma loghez pe zeek... si ieri a mers greu, pe langa parola mi-a cerut mesajul acela decriptat sau cum ii zice...azi nu vrea deloc
Ce sa fie ?
nadaflorilor, tu ai intrat azi ?

Pup

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

hmmm...ciudat...eu bag anuntul si pt o prietena, la ea a functionat logarea...

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

fetele, azi nu reusesc sa ma loghez pe zeek... si ieri a mers greu, pe langa parola mi-a cerut mesajul acela decriptat sau cum ii zice...azi nu vrea deloc
Ce sa fie ?
nadaflorilor, tu ai intrat azi ?

Pup

Ingrid si Cristi 9 ani


si la mine a inceput cu probleme la logare de cateva zile, cam de cand am pus o intrebare incomoda oe forumul lor, oricum a fost moderata si nu a fost aprobata, dar de atunci sunt unele mici schimbari prin zona mea si a mai aparut si problema asta la logare, ma loghez si sunt deja in modul in care imi spune ca mi-a expirat timpul de logare si trebuie a ma loghez din nou, plus prostia aia de captcha, care 2 zile mi-a mancat nervii ca imi dadea doar coduri cu caractere chinezesti si arabe...probabil ca imi vor inchide contul cat de curand

am intrat azi dupa ce am frunzarit multe coduri si am incercat cateva, pe care nu le-am nimerit, dar in final au reusit sa ma loghez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

mie nici codul acela nu mi-l da azi...in sfarsit, mai incerc diseara de acasa.
Dar de ce sa ne inchida contul, din ce motiv ?


Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Si eu am probleme. Imi spune ca "account in locked". Oare sa fie pt. ca ieri am cerut retragere de 20 usd ????

Elle ce se intampla ? ce trebuie a facem ?

Mergi la inceput