Nastase - 2 ani cu executare

Raspunsuri - Pagina 46

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

si inca ceva important:

Duminica seara, la Antena3, Liviu Dragnea, secretar general al PSD, a declarat textual:
„Era Adrian Nastase nu s-a incheiat“.


http://www.evz.ro/detalii/stiri/romania-lui-cristoiu-penali-din-toate-partidele-uniti-va-in-usl-988803.html


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


ca sa fiu on topic, de fapt sa comentez ce am tocma am vazut. (BTW, eu fiind oama care am zis ca AN e terminat politic )

tocmai l-am vazut pe AN cand o fost varat in ambulansa. Nainte sa intre, s-a perindat o targa cu un cap ridicat, si un zamabet vulpesc(sardonic aproape) atasat pe fata cu tot cu ochii asortati vulpirii, ceva de genul filmelor alora de groaza cand sunt la finish si credeai ca gagaoaga e infranta, si o auzi ca nu-i asa. Parca zicea AN: sunt ft viu si I'll be bec Ptiu! total la polul opus cand o fost scos din casa, unde se vedea dintr-o anume pozitie filmat ca era lichidadus. Asa ca dupa ce vazui acu' zic piua si astept sa vaz de ce zambea asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Marius, cel putin la tv exact asa au spus, ca dr Bradisteanu este UP fiind acuzat de favorizarea infractorului parca. Ce am ingrosat este spus curat la tv.




Acum se pune problema, aveau sau nu mandat sa intercepteze?!


Citat:
Procurorii DNA au interceptat convorbirile medicului Serban Bradisteanu. Doctorul a vorbit cu membrii familie Nastase si le spunea ca starea de sanatate a fostului premier este foarte buna, ca in niciun caz nu exista risc în cazul sanatatii.

In declaratiile publice, Bradisteanu spunea ca Adrian Nastase risca sa faca un atac de cord. In urma acestor convorbiri, procurorii au decis sa deschida o ancheta



o dar se stie ca se asculta la liber, pe oricine li se pune pata. mandatul face parte din file de poveste.






>>>Adrian Nastase a fost incarcerat

Mergi la inceput