Nastase - 2 ani cu executare

Raspunsuri - Pagina 45

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Marius, cel putin la tv exact asa au spus, ca dr Bradisteanu este UP fiind acuzat de favorizarea infractorului parca. Ce am ingrosat este spus curat la tv.

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



Acum se pune problema, aveau sau nu mandat sa intercepteze?!


Citat:
Procurorii DNA au interceptat convorbirile medicului Serban Bradisteanu. Doctorul a vorbit cu membrii familie Nastase si le spunea ca starea de sanatate a fostului premier este foarte buna, ca in niciun caz nu exista risc în cazul sanatatii.

In declaratiile publice, Bradisteanu spunea ca Adrian Nastase risca sa faca un atac de cord. In urma acestor convorbiri, procurorii au decis sa deschida o ancheta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

PS: interesant si articolul de aici:

www.hotnews.ro/stiri-esential-12626174-cate-dosare-penale-persoane-acuzate-lasa-urma-dosarul-trofeul-calitatii-adrian-nastase.htm" target="_blank">Cate dosare penale si persoane acuzate lasa in urma dosarul Trofeul Calitatii - Adrian Nastase

In afara celor deja condamnate:
- Adrian Grajdan, fost sef al ISC, anchetat pentru favorizarea infractorului
- Serban Bradisteanu, medicul de la Floreasca cercetat de DNA pentru favorizarea infractorului in cazul Nastase
- Trei politisti urmariti penal si ei de DNA pentru favorizarea infractorului
- CSM a decis sesizarea Uniunii Nationale a Barourilor in cazul declaratiilor avocatilor lui Adrian Nastase
- Ministrul Ioan Rus, acuzat pentru implicarea in cazul lui Adrian Nastase

Offfff....in ce tara traim!!! Cu un infractor condamnat si o droaie de penali care se chinuie sa il scape

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

intre timp taman ce v-a scapat ca nastase a fost achitat in dosarul matusii tamara. Sentinta nu e definitiva, doar milionul lasat mostenire de matusa e vesnic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

intre timp taman ce v-a scapat ca nastase a fost achitat in dosarul matusii tamara. Sentinta nu e definitiva, doar milionul lasat mostenire de matusa e vesnic.

Marina

Vezi ... si aici se vad punctele negre ce eu nu le iert. E vorba de furt si cu asta basta.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

intre timp taman ce v-a scapat ca nastase a fost achitat in dosarul matusii tamara. Sentinta nu e definitiva, doar milionul lasat mostenire de matusa e vesnic.

Marina


Unde ai citit asta? Eu am vazut doar ca a fost amanat pana in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

scuze stirea era din decembrie, cand a fost achitat in prima instanta. Nu stiu cum de am ajuns la ea taman azi.
Scuze de dezinformare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Cica-l transfera la Rahova?

Deja e bun de dus in puscarie...

Edit...il duc acum pe Nastase la Penitenciarul Rahova.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

...am aceeasi senzatie ca la atacul terorist asupra WTC...aceea de "nu-i adevarat"

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

De fapt ma lasa rece....o sa scape repede,doar daca..nu termina ce a inceput in seara arestarii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui lucialu
ma uit sa vaz ecologistii ce fac. Misca?

www.adevarul.ro/actualitate/politica/Remus_Cernea-Liviu_Harbuz-Eugen_Teodorovici-consilieri-premierul_Victor_Ponta_0_705529754.html" target="_blank">Ecologistii ii lustruiesc lui Ponta pantofii ...


iii!ala e la verzi? Cu Ponta, ce sa zic? si-a luat si o fiinta eco care sa fiinteze pe langa 'mnealui.

Mickyyy, ei, pe mine ma dereanjeaza toti care au fo vreodata la putere. Asa ca o sa iau la lins listoiul cu partide, poate dau peste nevirusati, virgini in materie de potere.

Mergi la inceput