Nastase - 2 ani cu executare

Raspunsuri - Pagina 44

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Sau pe o lista separata cu institutiile care se ocupa de diplomele lui Funeriu.
Aseara am auzit ca tot Funeriu e de vina si pentru subiectul , controversat zic unii, ma rog, cu ppopozitia subiectiva de la capacitate. In niciun caz, domnu Pop.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Eu m-am blocat deja. Dupa ce am vazut ca pentru un proxenet si-un pedofil au votat un numar dublu de alegatori fata de cei care au optat pentru unul din foarte putinii primari gospodari, corecti si demni din toata Romania.

Capcaune, au vazut dublu si au votat la nimereala, adica pe primul iesit la zaruri!

Sa le fie de bine si data viitoare sa caste ochii bine si sa-si ia ochelarii cu ei la vot!
Edit. Da' de ce te mahnesti? Sa vedeti paranghelii in sector cu fete pt. toate gusturile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

E posibil sa se fi intamplat asta si pentru ca Robert era primul pe lista, iar Liviu al patrulea, mai greu de dibuit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

Sau pe o lista separata cu institutiile care se ocupa de diplomele lui Funeriu.
Aseara am auzit ca tot Funeriu e de vina si pentru subiectul , controversat zic unii, ma rog, cu ppopozitia subiectiva de la capacitate. In niciun caz, domnu Pop.

Domnu' Pop lasa bietii parinti cu ochii in soare, ca i-a asigurat ca vor intra toti copiii la liceu dar nimic de cum va fi punctat subiectu' si ca ii va trage de urechi in toamna in fata tuturor pe imbecilii responsabili de subiectul controversat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui loryi1974

E posibil sa se fi intamplat asta si pentru ca Robert era primul pe lista, iar Liviu al patrulea, mai greu de dibuit.


Nu cred ca au fost mai mult de 0.5% care sa fi votat pe Robert confundandu-l cu Liviu!
In sectorul 3 a fost cea mai mizerabila campanie pe care am vazut-o in viata mea, politizarea facandu-se inclusiv in scoli (l-am ascultat vorbind inclusiv la serbarea clasei, nu a scoli! a dat pachete cu produse alimentare - ulei, zahar, etc, rechizite personalizate, etc., etc. etc). Apoi mizeriile publicate zi de zi in ziarul Ring (care sa de gratis la metrou) la adresa lu' Liviu, apoi mesele gratuite date pensionarilor zile in sir, in fine, sunt multe de spus si divagam de la subiectul de baza!! Cert e ca toata mizeria usl-ista coraborata cu lipsa de reactie a pdl-ului, respectiv a lui liviu negoita, cu slaba prezenta la vot a oamenilor care nu se vand pe 1l de ulei sau un pui congelat, a dus la asemenea rezultate!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Pentru fanii lui Nastase care il plangeau in seara cand el se juca cu pistolul:
http://www.evz.ro/detalii/stiri/medicul-serban-bradisteanu-si-trei-politisti-acuzati-de-favorizarea-infractorului-nastase-9.html

...Nu numai ca se juca cu pistolul dar se juca si cu inima voastra :)) Pacat!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Da' tot divaghez nitel, ca nu ma lasa sufletelul!!
Cat stam noi cu ochi pe Nastase, tineretul, proaspata speranta a Romaniei, s-a desteptat brusc odata cu venirea usl-ului la putere:

Citat:
declaratii ale ministrului interimar al Educatiei, Liviu Pop:

•Evaluarea Nationala - La examenul de Limba si literatura romana s-au prezentat 166.830 de elevi, dintre acestia unul singur a fost eliminat din examen pentru ca a incercat sa utilizeze telefonul mobil


fata de 223 anul trecut (www.evz.ro/detalii/stiri/bacalaureat-2011-peste-200-de-candidati-eliminati-vezi-unde-au-fost-cele-mai-multe-fraude-93551.html" target="_blank">bac 2011)

Cine pune pariu cu mine ca media de promivabilitate va fi de cel putin 80%??


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Dom Pop zice ca schimba si programa de gramatica, bietii copii ce sa-si mai bata capul si cu aceasta materie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Mai bine s-o scoata de tot, la ce avem nevoie de gramatica?
doar s-au inventat "emoticoanele", universal valabile, kred k si prescurtarile ar trebui bagate in manuale, k sa stie tot scolarul kum e ku komunikarea pe facebook.
vedeti, eu nu s sa folosesc K-ul korect!! Deci pik lejer la bak.

Mai e nevoie sa se exprime cineva corect romaneste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

si momentul comic al zilei:



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput