Nastase - 2 ani cu executare

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Of(f) topic: in afara de USL, PDL, UDMR, PP-DD, mai exista alternative la alegerile din toamna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Of(f) topic: in afara de USL, PDL, UDMR, PP-DD, mai exista alternative la alegerile din toamna?

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



Cum mai, nu auzisi de Partidul Noua Republica? .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Din ce zic vreo doua canale de stiri ,Kovesi zice ca DNA-ul ancheteaza modul cum s-a pus in aplicare mandatul de arestare de catre politisti si cum a procedat Bradisteanu.
Cica a inceput UP contra lui Bradisteanu.Ba cica CSM pune baroul sa cerceteze ce hram poarta avocatii lui Nastase....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Marius, si avocatul lui Nastase a zis ca Bradisteanu e urmarit penal. Probabil au probe clare pe care nu vor sa le faca publice.
Dincolo de diagnostic, ce s-a intamplat la spital nu e ok. Daca e arestat si sub paza, de unde atatea vizite de politicieni care l-au vazut plangand,
familie, etc?
Plus ca daca-l luau cu mascatii cum trebuia, nu mai avea timp de carti si impuscaturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Of(f) topic: in afara de USL, PDL, UDMR, PP-DD, mai exista alternative la alegerile din toamna?






Cum mai, nu auzisi de Partidul Noua Republica? .



dc e vb de MRU, Macovica si altii sariti din ograda pdl, txs, but no txs! M-am saturat de acelasi "arome".ma uit sa vaz ecologistii ce fac. Misca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Of(f) topic: in afara de USL, PDL, UDMR, PP-DD, mai exista alternative la alegerile din toamna?

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine





Cum mai, nu auzisi de Partidul Noua Republica? .



dc e vb de MRU, Macovica si altii sariti din ograda pdl, txs, but no txs! M-am saturat de acelasi "arome".ma uit sa vaz ecologistii ce fac. Misca?

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



No Lucico,e numai gura de ei......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Stati voi linistiti - ca in curand or sa desfiinteze si DNA ul ... pentru ca ii cam incurca.
Pariu?

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

am gasit listoiul!evrika! il iau la purecat. Valeu! si astia sunt in doo nuante, unul eco, unul verde eco
Pai da Mada, stiu ca-s mici, da' pe cineva tot va trebui sa stampilez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

intre noi fie vorba, dc ar trebui sa fie fiecare medic UP pt diagnostic gresit.... eu zic sa fie luate la audiat Kovesi si Macoveica pt favorizarea infractorului, ca doar in cazul lui s-au sesizat de treaba asta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Te aprob cu toate mainile Lucico,imi vine sa te pup.

Mergi la inceput