Nastase - 2 ani cu executare

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Ta

Citat:
citat din mesajul lui marius

Nu ma vrut sa o spun eu dar la o adica pot fi acuzati de favorizarea infractorului si nu este deloc greu un astfel de proces.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Hai, ma Marius, tu esti din categoria "dupa razboi multi viteji se arata". Deja s-a anuntat la tv, cand ti/am zis eu 2 pagini mai insainte despre asta ai zis ca nu e nimic ilegal. Si iata ca si doctorul e urmarit penal si politistii cel putin audiati. Deci am avut dreptate.


Nu ma arunc cu afirmatii Ok? M-am gandit si eu ulterior discutiei avute aici si la cei de langa in afara de Nastase, ce rol au avut, cum anume au procedat si daca vreuna din actiuni ar putea sau nu sa faca obieectul unui demers in justitie. Nu ma lua pe mine ca si etalon, Ok?
Iar doctorul nu este urmarit penal, afirmatia aceasta este nefondata. Este audiat, care este altceva. Nu fac afirmatii asa tip Can-Can, Ok?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

astia sunt deja in campanie electorala. Cea mai dementa din ultimii douz si de ani.
Partea proasta e ca au luat-o cam cu un an nainte, plus mai ne asteapta inca o bomba mediatica, face tic-tac...ca Ponta striga ca nu-l doare, ca a mancat fasole tare si flutura o suspendare(catre Cotroceni tot arata pisica, tot pe motive de excursie )...siiii, in functie de cine va castiga alejerile sa ne tinem bine, ca iar uita de bobor macar juma de an, dc e USL sa vedeti cat le va lua pana isi impart fiefurile, scaunelele si ciolanelele. Mai poa sa urmeze si un tur de smuls parul live tv desigur caz poate nu cad la intelegere, si gata uniunea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Marius, cel putin la tv exact asa au spus, ca dr Bradisteanu este UP fiind acuzat de favorizarea infractorului parca. Ce am ingrosat este spus curat la tv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Marius, cel putin la tv exact asa au spus, ca dr Bradisteanu este UP fiind acuzat de favorizarea infractorului parca. Ce am ingrosat este spus curat la tv.

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine


Nu contest ce a spus televiziunea X la ora Y. Poate este adevarat poate este spus pt audienta si mai apoi revin cu "precizari" - cum ca au inteles gresit, sau au crezut ca....e la moda. Eu nu spun ca nu e posibil, insa acum nu cred ca exista un astfel de demers.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Nici eu nu te contrazic. Caz si mie mi-a parut aiurea, tam nesam uite UP fara nimic in prealabil, aka audiere. Insa sunt afirmatii grele, astea chiar sunt grele si ar fi impardonabile tepei jurnalistice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

http://www.ziuanews.ro/dezvaluiri-investigatii/nicolae-costea-catre-adrian-nastase-sa-ti-fie-rusine-16758
Declaratiile astea surclaseaza gafa cu fularul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Nici eu nu te contrazic. Caz si mie mi-a parut aiurea, tam nesam uite UP fara nimic in prealabil, aka audiere. Insa sunt afirmatii grele, astea chiar sunt grele si ar fi impardonabile tepei jurnalistice.

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



Na'... impardonabil? este ceva obisnuit nu impardonabil.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Daca au sau nu dreptate in demersul lor, n-am de unde stii

www.nouarepublica.ro/noua-republica-solicita-parchetului-sa-se-sesizeze-in-cazul-nastase/" target="_blank">favorizarea infractorului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Daca au sau nu dreptate in demersul lor, n-am de unde stii

www.nouarepublica.ro/noua-republica-solicita-parchetului-sa-se-sesizeze-in-cazul-nastase/" target="_blank">favorizarea infractorului


Daca ar fi sa gandesc la rece, asa cum am mai spus, ar putea fi intrunite conditiile necesare pentru punere sub acuzare.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

in ziare zice ca DNA a dat comunicat ca e UP. http://www.gandul.info/news/medicul-serban-bradisteanu-urmarit-penal-pentru-favorizarea-infractorului-audiat-de-dna-la-aceasta-ora-in-cazul-nastase-9782518

Marius, de acord, insa de data asta era vb de alb sau negru. Termenii nu pot fi confuzati in halul asta. Ca au lasat ceata mediatica si au contribuit cu diversiunea cu AN e una, dau ex. ca asta e cel mai fresh, ca sunt multe de genuldar sa zica de cineva ca e UP si sa nu fie, eu tot zic ca e groasa.

Mergi la inceput