Nastase - 2 ani cu executare

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Da - cred ca va intra in inchisoare in scurt timp.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Zice acu` la stiri ca faptele pentru care a fost condamnat Nastase s-au prescris deja si vor sa conteste (avocatii)pedeapsa.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

S-au prescris de saptamana trecuta sau cum? Daca erau prescrise trebuiau sa conteste inainte de verdict. Abia acum o sa cred ca justitia e corupta daca accepta manarii de astea cu prescrisul dupa verdict definitiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Circoteca televizata continua fara limite:

Astazi Lucia Hossu Longin, cu binecunoscuta-i isterie, a facut o lunga paralela intre procesul lui Nastase si procesul lui Iuliu Maniu. Insotita de filme din arhiva.

Alaltaieri, cativa pesedisti de frunte se straduiau sa ne convinga ca Nasatse este in exact aceeasi situatie ca Iulia Timoshenko.

Ieri parca, Codrin Stefanescu, revolutionarul de servici al PSD, compara gestul lui Nastase cu cel al lui Vasile Milea, si prin extrapolare a ajuns la fuga dictatorului de pe acoperisul Cotrocenilor in cazul in care comparatia ar fi fost dusa pana la capat.

Ma-ntreb, n-a aparut inca nimeni care sa-l compare pe Nastase cu Iisus?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela42 spune:

pai capcaunul dupa cum zice treaba nici necuratul nu il doreste! tre sa il tamie sa nu isi aminteasca iar si sa bea morfina sau ce mai au prin salon .saracul va face apendicita apoi peritonita apoi ulcer duodenal si uite asa bolnav nu va merge la Jilava.a gresit peste 2 ani victima si propaganda putea fi si mai puternic,acum este un cersetor de mila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Daca stau bine si ma gandesc,o sa fie sacrificat ...ca sa se dea un exemplu...a picat el la mijloc acu`....cine urmeaza?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela42 spune:

de ce mada sacrificat?este pur ca fulg de nea si oamenii rai il acuza degeaba?sau a furat prea putin ca sa pateasca aceasta nedreptate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

De ce sacrificat? Mi se pare o pedeapsa mult prea mica pentru tatucul coruptiei institutionalizate in romania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Nu,cand am spus sacrificat,ma gandeam la faza cu lupii din haita care mananca semenul ranit ca sa traiasca.Mai pe romaneste,USL+ul,adica partea PSD din USL....or sa-l lase sa faca puscarie ca sa arate ca ei sunt corecti si nu tin cont DE NIMIC.CINE GRESESTE PLATESTE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela42 spune:

eu ii vad uniti si incearca sa-l scoata bazma curata si cred ca vor reusi saracii pe caldura asta...mint de nici apele nu mai ingheata

Mergi la inceput