Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (70)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

oh, doamne! . multumim, tamys, ca ne-ai anuntat. cand mai aflii ceva de ea, te rugam sa ne zici.
tu esti ok, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

balanta multumesc , eu deocamdata sunt bine , sincer cand m-a anuntat Miruna am inceput sa plang, abia acum mi-am revenit, da da cum aflu ceva va anunt.

34+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Of, fetelor vad ca 36 de sapt a fost piatra de incercare pana acum. Eu sunt convinsa ca totul va fi bine, bebeii sunt mari si vor face fata cu brio. Sa speram ca Miruna va putea naste natural, cum isi dorea. Doamne ajuta sa fie totul bine!

Tamys, te rugam sa ne anunti daca mai afli ceva!


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

Fetelor iuhuuuuuuuuu !!!! azi la ora 21 si respectiv 21.05 a venit pe lume Andreas Madalin si Bianca Maria, 2650 grame respectiv 2600 grame
BRAVO MIRUNA !!!!!!!!!!!! sa-ti traiasca copilasii sa va aduca numai bucurii in viata

34+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

felicitari miruna!!!
sa fie sanatosi, iar tu sa te refaci rapid si sa ai laptic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Oooo ce veste frumoasa! Felicitari Miruna, sa iti traiasca copilasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Bravo Miruna !!! I-ai facut chiar grasunei pt gemeni ! Felicitari si sa fiti sanatosi cu totii !

--------------
MTHFR C677T homozigot, FXIII V34L heterozigot
15+
Multumesc Doamne !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irip spune:

Felicitari Miruna inca o data! Iti predau stafeta de vedeta a spitalului. Noi azi plecam acasa. E un sentiment aparte cand lumea te felicita pt 2 copii. Desi sunt extenuata total si ma doare si operatia imi dau lacrimile cand ma gandesc cum i-am purtat in burtica si acum cand ma uit la ei mi se pare ca am fost binecuvantata sa am acesti copii. Plang si acum cand scriu de emotie, de fericire totala. Ii iubesc nespus si nu stiu cum ar fi viata fara ei.
Si copiii Mirunei au greutati ff bune.
Va pup si va imbratisez pe toate. Le multumesc tuturor mamicilor care pe parcursul sarcinii au intervenit impartasind informatii pretioase si voua, inca burtici, pt ca ne-am tinut companie si ne-am sfatuit la fiecare problemutza aparuta.


35 &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Felicitari Miruna!


Sa fie sanatosi si norocosi, sa va umple viata de fericire!

Irip, mult succes cu puii acasa, te asteptam sa ne impartasesti din emotiile de proaspata mamica!!!!


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna1980 spune:

Buna fetelor si multumesc pt felicitari.Ma simt bine,am avut putine dureri dupa nastere,de la taietura,dar cu un klmant,mi-a trecut.....Baietelul s-a nascut primul,fetita a doua si a facut si pipi mititik

35+ sa nasc cat mai aproape de termen si sa fie gemeneii sanatosi

Mergi la inceput