Ghiocei de Martie-Aprilie2009**432**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Ca sa vedeti ce neimplicata sunt, io n-am inteles faza cu Ponta. Sigiur o fi fost vreun link pe care nu l-am deschis ca nu inteleg ce-aveti cu animalu`.

Oricum, nu va straduiti sa-mi raspundeti ca oricum sunt complet rupta de realitatile politice. Cand realitatile economice se intrepatrund cu cele politice, ma mai intereseaza un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Hello tufete!!!

Am ajuns cu bine, ne readaptam dar intr-un mod straniu totul pare mai frumos si mai usor acum. Probabil si pentru ca vremea tine cu noi. Am inmagazinat energie si voie buna asa ca sunt pusa pe fapte mari. Azi e prima zi de gradi pentru Mtza mea sunt tare curioasa cum va decurge. In rest facem planuri de concediu si sunt numai cu gandul la mare si la soare.
Va pupic si va doresc zile mai racoroase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Gazo, bine ai revenit! Unde mergeti la mare?

Tufete, ati vazut reclama la emag? In josul forumului. Cica poti comanda si pampers la emag. Sper ca au si CD cu demo, pentru tatici...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

buna dragelor,

vin cu oferta de pace - un frappe racoros?

imi pare tare rau daca asa a fost perceput mesajul meu cu aspirina
am intrat pe fuga si am zis sa scriu repede sa nu uitsau sa dispar iarasi si a iesit...
bebe- te rog mult sa nu fii suparata pe mine asa-i ca ma ierti?

http://copii.pentrumamici.ro/copii-de-scoala/sanatate-gradinita/aspirina-si-sindromul-reye
Gianina - mami de micsunica-balerina Andreea - 13 aprilie 2009
avem 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Singura aspirina in care eu cred este aia a saracului

In alta ordine, eu nu am luat negativ ce a zis Anca. Ea a vrut sa ne anime, sa ne "deschida" cumva. Dar, cum bine zicea chato, cine a vrut s-a deschis in viata reala.

Eu personal, tare mi-as fi dorit sa particip la o excursie cu grupul daar de fiecare data nu s-a potrivit! Dar de vrut, am vrut. Sunt multe fete cu care am vorbit la telefon cand una am avut vreo problema. Numai sa nu uit (ca n-o sa uit veci!!!) cat m-a ajutat Ilinca cand m-am hotarat eu brusc, in ultima luna de sarcina sa nasc in Baia Mare. Pai cu toate chaturile on-line nu reuseam sa ajung la locul potrivit (si ideal, as mai completa!).

Daaar, ce-i drept, nici cu ea nu am reusit sa ma vad pentru ca... nu am reusit! As vrea si eu sa fiu mai activa, mai vizibila, mai inteleasa si mai putin judecata dupa ceea ce scriu. Daaar, sper ca e doar o chestiune de timp!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

GIA, astept un miel

ANCA are intentii bune, dar legea grupului e ca grupul sa se manifeste fara moderatori, fara arbitri, fara Savonarola, adica sa se regleze singur.

In alta ordine de idei, eu ma infiintez la frappe ca intr-un sfert de ora imi vine fata la meditatii. Deci am nevoie sa ma trezeeeeesc!



CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

GIA, inca ceva. Sa stii ca si io am fost absenta de la intalnirile ne-bucurestene. Am fost o singura data la munte. Si cu toate astea cu NOVUS vorbesc cel putin saptamanal la telefon. Pe ANAAN am vazut-o o singura data, si atunci n-am apucat noi sa shedem prea mult la povesti, dar atunci ne-am confirmat afinitatea (de gandire, de simtire, nu doar de profesie ) si vaz ca mai mereu suntem pe aceeasi lungime. Ne-am mai intretinut telefonic sau virtual, dar mai rar, totusi relatia exista. Si, tot asa, daca am ceva de zis prefer the short way, o sun si gata.

So, forumul e doar una dintre cai.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Monn sper sa ramaneti neatinsi de virusi cu febra

Gaza chiar vroiam sa-ti dau o strigare. Ma bucur ca aveti tonus bun. Cum a fost regasirea cu tati?

Gianina eu nu cred ca cineva a fost suparat pe tine sau macar s-a gandit ca postarea ta nu ar fi ok. Ba din contra, iti multumim ca vii cu asa informatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

GIA, astept un miel

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.


tufata, sunt la cura daca iti dau tie miel, poftesc si eu! ce zici de-un curcan?!

Apropo... fetele care sunt aproape de Cluj: daca vreti curcani BIO, anuntati-ma! D. si cu un prieten si-au facut o mini-ferma de curcani si acum iese prima productie. sunt crescuti cu furaje bio, dar fara muzica clasica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Special pentru pisigri, dar nu numai, un articol savuros: o mamica superba, cu o a doua experienta de nastere foaaarte fericita.

http://www.superficiala.com/

Mergi la inceput