Victor Ponta, acuzat de plagiat

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

[banc] In tinerete, Ponta era fanul trupei Indigo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

O Doamne, capcaune, nu-mi vine sa cred ce spui


De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ponta e pe culmile penibilului...
Macar de ar avea barbatia sa isi dea demisia!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

ne imbatam cu apa rece, penibil e pt noi nu pt Dorel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

si Reuters scrie despre plagiatul lui Ponta
http://www.reuters.com/article/2012/06/18/us-romania-politics-idUSBRE85H1SY20120618

daca Ponta nu isi da demisia pentru asta, si daca romanii il iarta pentru asta ... atunci e clar ca Romania nu poate fi altfel.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Noi nu avem "cultura" demisiei. D-nul presedinte a zis candva ca isi da demisia in 5 minute si s-a razgandit. Care onoare? Si apoi a castigat un nou mandat. Deci, romanii sunt iertatori (sau n-au memorie).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

culmea culmilor e ca presedinte e unicul care si-a mai dat demisia pe la viatza lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Adica demisia din functia de primar al capitalei, cand a devenit presedinte? (asta dupa ce si-a dat casa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Glimmer, una e sa spui ca iti dai demisia si sa te razgandesti si una sa fii prins cu plagiatul si sa nu vrei sa iti dai demisia. E o diferenta majora de nuanta.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Glimmer, una e sa spui ca iti dai demisia si sa te razgandesti si una sa fii prins cu plagiatul si sa nu vrei sa iti dai demisia. E o diferenta majora de nuanta.



De acord.
Si una e sa-ti dai demisia din functia de primar pentru ca ti-ai dat singur casa, si alta e sa-ti dai demisia pentru ca ai devenit presedinte.
Sunt atat de multe nuante...

Mergi la inceput