Victor Ponta, acuzat de plagiat

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielag

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Membrii DC treziti-va!
Eu, de cand l-au descoperit paparazzi pe Ponta urmand coloana prezidentiala am inceput sa fiu ff. atenta!
Tot scandalul cu plagiatul, cu sinuciderea, etc. nu a facut decat sa atraga atentia romanilor spre derizoriu si cancan ca sa nu sesizeze criza prin care trecem si ...deciziile pe care Guvernul le-a luat sau le va lua!
Cine mai chibiteaza pe aici cred ca ar trebui sa fie constient ca intra in derizoriu daca accepta ca Basescu nu a ajuns la Bruxelles prin vina lui Ponta!


b.nica, multumim ca ne-ai luminat. Comunitatea DC iti ramane indatorata!
(Ma rog, eu am ceva probleme cu topica frazelor tale si nu inteleg totdeauna ce zici, dar sunt convinsa ca e vorba de chestii importante, nu de mizilicuri.)

Daca ai probleme cu topica frazelor mele de ce ma citezi?
In ce calitate vorbesti in numele comunitatii DC?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

http://www.evz.ro/detalii/stiri/ctp-despre-plagiatul-lui-ponta-lucrurile-incep-sa-arate-ca-in-germania-dupa-victoria-na-98944.html



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Sper totusi ca stirile astea sa circule suficient de repede pana la Bruxelles, si macar jurnalistii sa ia masuri!

Sunt prea optimista?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

b.nica, eu cand am scris de fb ma refeream la "unde-s multi puterea creste"...nu la traficul de pe fb sau de pe DC.

Eu cred ca asta cu plagiatul nu ar trebui sa tina de culoarea politica, ci o vad ca o reactie a societatii civile!

In fine, eu asa o vad, si nu cred ca-mi va fura cineva mintile si ma va baga in cine stie ce partid :D...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui inbox

b.nica, eu cand am scris de fb ma refeream la "unde-s multi puterea creste"...

Important este sa lamurim subiectele si sa canalizam impresiile spre ocauza dreapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Nu mai are valoare, dar cel putin oamenii aia mai au onoare!!
(pentru ca acel consiliu tocmai a fost demis azi la ora 10.52)

www.hotnews.ro/stiri-esential-12654359-ultima-ora-consiliul-general-cnatdcu-decis-victor-ponta-plagiat.htm" target="_blank">Consiliul general al CNATDCU a decis ca Victor Ponta a plagiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Si verdictul e: plagiat!!!!
Evident ca acum comisia nu e buna, nu are valoare, verdictul nu are bla bla bla ....

Diseara la Antena 3 discrediteaza si comisia asta.
Probabil sint si astia incompatibili, vreunul cine stie ce a facut, a copiat vreun bilet de tramvai, comisia e ilegala ... etc etc ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

da, o sa fie dezlantuire la Gadea, in direct cu ciuvici, profesori dubiosi, ciutaci si altii care au datorii la mogulul varan.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Daca tot s-a deschis un subiect nou, pentru ca asta e deja foarte stuofos, hai sa continuam aici, si cineva sa il inchida pe acesta.

Mergi la inceput