Victor Ponta, acuzat de plagiat

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Draga lucialu, emoticoanele nu-ti pot substituii la infinit emotiile!
Da-le curs prin materializarea ideilor tale personale in postari concise si personale.
Un Forum poate sa-ti fie o binecuvantare sau o damnatie, de tine depinde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Recunosc, noi doua nu ne-am tamponat pe la subiecte, in sensul de intalnit...da sa ma "bata" norocul dc inteleg ce zici!
daca n-ar fi ziua si eu cu treaba, as zice ca visez...
romanesul il datorez pt app, antene si paraciala sau pt emoticonul cu ochilati?
Cat despre predictia de la final...chiar m-ai lasat in crepuscul. Ok. Hai sa o lasam asa. Ca suntem off topic. Tu'ntelegi ca nu mi-a cazut bine ce mi-ai zis? Atat.
imi plac emoticoanele de aici.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Deci carevasazica si Nuti a copiat http://www.cotidianul.ro/elena-udrea-acuzata-de-plagiat-186513/

Eu zic sa deschidem o lista de pariuri. Cine credeti ca va fi urmatorul acuzat?



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Si hocus pocus, copy-lotul a scos brusc 2 masterate din CV :))))
http://www.evz.ro/detalii/stiri/dupa-scandalul-plagiatului-ponta-si-a-scos-vreo-doua-masterate-din-biografia-oficiala-987908.html

L-0 mai fi prins Base cu ceva :)))

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Offf, de-aia n-o sa se schimbe nimic in veci in tara asta!

Cand e unul prins cu mata-n sac, indiferent de culoare sau apartenenta politica, romanii in loc sa faca front comun pentru pedepsirea hotului incepe sa caute in "tabara cealalta" unul si mai vinovat!

Si evident cele 2 tabere se ciocnesc, al meu a avut sacul mai mic, ba al tau a avut matza mai mare, si da-i si lupta, si da-i si lupta, sa dovedeasca cel putin ca daca al lor a furat, sigur vecinul a furat si mai mult, si in concluzie pana nu-l pedepsim pe vecin, sa il lasam pe-al lor in pace!

Nu incurajez chestia cu "hotul neprins negustor cinstit", dar pana la proba contrarie, ar trebui sa ne ocupam la cei despre care avem deja dovezi! Nu sa cautam dovezi pentru altii, ca sa ii scuzam pe ai nostri sau sa minimizam cazul!!

Cand apare unul care e acuzat de furt la usl, apare imediat galeria de rigoare: Basescu ca a vandut flota
Cand apare un plagiat la usl, apar imediat unul si mai si in tabara cealalta
Cand apare un contract cu baietii destepti semnat de Videanu, apar imediat altele si mai si semnate de Nastase

Silista continua la infinit. Ne place sa ne batem in piept nu ca al nostru e mai bun, ci doar ca a furat mai putin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

In plus, as adauga, observ ca mai traim si cu impresia ca omul, daca nu are o anume functie in stat, poate comite infractiuni linistit, ca nu trebuie musai pedepsit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Eu zic sa deschidem o lista de pariuri. Cine credeti ca va fi urmatorul acuzat?

N-au antenistii nicio sansa sa gaseasca teza de doctorat mult visata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Eu de abia acum am intrat pe nature.com sa citesc www.nature.com/news/romanian-prime-minister-accused-of-plagiarism-1.10845" target="_blank">articolul. Delicios este dreptul la replica publicat de catre Nature, redactat de catre Biroul de Presa al Guvernului. E plin de [sic] pe acolo .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Cum e posibil sa trimiti un asemenea drept la replica ?

Mergi la inceput