Victor Ponta, acuzat de plagiat

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Precizez, nu am ramas cu dubii legat de motivul respingerii lucrari mele, in momentul in care l-am introdus si pe "invatator" in umila mea lucrare(unica modificare!) mi-a fost aprobata cu coronita


Si inca o treaba: voua nu va pare penibil si modul in care si-au strans mainile de good bye, Ponta cu dl Diaconu...ca il va apretzia mereu ca om de cultula si ca zborul lui din scaunul de menestrel este datorat nu starii de incompatibilitate ci prezidentului jucatol?

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



da, scena de opereta...





"Draga Sotlo ..."




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me



daaaa, difera distributia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
Daca Basescu a plagiat, sa se care si el...!!!

Conform multora Basescu a plagiat ideea de dictatura. Iar Iliescu&Nastase sunt suparati foc ca nu si-a putut primi astfel drepturile de autor.

Mie chiar mi se pare o reactie normala venita de la niste auto-pretinsi corifei!Numai ca nu se vor ridica never la nivelul de umor si impact al lui "El Presidente"!
Si astea cu umorul si paraciunile au un impact teribil la poporul raman!
Are neamul nostru un apetit de barfa de numa'!
Cu alte cuvinte, voi astia, sunteti mici copii pe langa marinar, asa ca nu va puneti cu el!Nu fiti obraznici ca sa-l enervati ca nu e de gluma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:


"Draga Sotlo ..."



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi




'Cos what I feel is the only truth for me




o! DA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

il tot barfiti pe presedinte ca o da cu glume cand nu e cazul. Acum si voi exact asta faceti va apucati cu glumitze pe un subiect serios ca poate nu ne prindem si uitam ca primul ministru romaniei din cel mai drept guvern de la traian si decebal e un copy-lot, ca sa citez si eu o gluma de circula pe net.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Antenele...
app de paraciala. Cica si Rapunzica PDL("veniti sa luam lumina" R Anastase despre Nuti, s-a elucidat si cauza erorii la numarat voturili, o problema oftalmologica ) a plagiat...pam- pam-pam-pam!: un articol! asta e ca margica gainii babei DAR Rapunzica aka top Guinness posete, a propus pe blogul propriu si personel ce? TAXA pe plagiat. asteptam sa vedem catre cine va fi sutata mingea plagiatului


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Antenele...
app de paraciala. Cica si Rapunzica PDL("veniti sa luam lumina" R Anastase despre Nuti, s-a elucidat si cauza erorii la numarat voturili, o problema oftalmologica ) a plagiat...pam- pam-pam-pam!: un articol! asta e ca margica gainii babei DAR Rapunzica aka top Guinness posete, a propus pe blogul propriu si personel ce? TAXA pe plagiat. asteptam sa vedem catre cine va fi sutata mingea plagiatului



Poti sa traduci din romanes postarea ta ca sa intelegem si noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Antenele...
app de paraciala. Cica si Rapunzica PDL("veniti sa luam lumina" R Anastase despre Nuti, s-a elucidat si cauza erorii la numarat voturili, o problema oftalmologica ) a plagiat...pam- pam-pam-pam!: un articol! asta e ca margica gainii babei DAR Rapunzica aka top Guinness posete, a propus pe blogul propriu si personel ce? TAXA pe plagiat. asteptam sa vedem catre cine va fi sutata mingea plagiatului



Poti sa traduci din romanes postarea ta ca sa intelegem si noi?


wt..? oricum, merci! app, dc tot stii atat de bine in ce limba scriu, poti sa iti traduci si singura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Tovarasul Ponta era de mult suspectat de ilegalitati, doar ca nefiind o persoana suficient de publica la acel moment, nu s-a facut atata tam-tam

Uite un articol din 2007 (l-am vazut pe un alt forum):

www.eghid.ro/Actualitatea/NewsDetail.aspx?NewsID=14081" target="_blank">Politicianul Ponta, «corigent» la cariera universitara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Antenele...
app de paraciala.


Poti sa traduci din romanes postarea ta ca sa intelegem si noi?


wt..? oricum, merci! app, dc tot stii atat de bine in ce limba scriu, poti sa iti traduci si singura.



Uite aici m-am incurcat! nu inteleg pe romaneste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

B. Nica, da si? tu ai citit ce ai scris? cum da?
Nu am diacritice. Para, a para. Paraciala...substantiv personalizat de mine. A da cu para, ca sa intelegi romanesul meu.
Antenele= Posturile de la Media Intact.. App= apropo.

Nimeni nu mai mi-a spus asa. Daca asteptam observatii/ atentionari pe forumul DC, m-as fi asteptat pt erori, din viteza tastelor- dezacorduri sau mancat de litere, punctuatie aiurea, pt ca buluceam multe idei intr-o fraza intesata de paranteze si parantezute si exprimarea mea mai...plastica sa zic asa, ca ma prostesc. Dar nu asta.

Mergi la inceput