Pantofi Guban

Pantofi Guban | Autor: amalia_am

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor!

Sunt noua aici, dar imi place muuuult forumul. De fiecare data cand dau search pe Google dupa ceva, e imposibil sa nu gasesc o pagina de la forumul DC. E foarte util sa vezi ce pareri au altii despre diverse produse, intamplari de natura medicala, diverse analize etc.

Cat despre pantofii Guban, ce parere aveti despre ei?


pentru anunturi de acest gen foloseste mica publicitate te rog.

Roxana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

atata stiu ca ma fascinau la mama in picioare si m am rugat de ea odata( cand aveam vro 6 ani) in fata unei vitrine sa si cumpere o pereche albastrii care mi se pareau mie superbi cica chiar erau

vad ca si au pastrat linia cred ca nu se demodeaza in veci arata bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Si eu tot plimbam unii din lac visinii pe care ii folosise mama la o nunta aveau un toc imens , chiar sunt curioasa ce modele mai sunt acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

Eu mi-am luat acum vreo 3 ani o pereche de pantofi decupati de la Guban. Modelul mi s-a parut foarte dragut si am fost multumita si de calitate. Exista in magazinul Titan un stand cu pantofi, unde au destul de multe modele de la Guban. Am vazut la ei si modele mai .. potrivite pentru mamele noastre, dar si modele ok. A, cel putin la magazinul de care vorbesc eu, exista doar modele de ocazie.Mami de Miruna si de Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Tocmai mi-am luat o pereche de la mallul din Braila, mi s-au parut de calitate. Inca nu i-am purtat sa vad cat sunt de comozi dar de frumosi sunt frumosi (si f ok la pret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Tocmai mi-am luat o pereche de la mallul din Braila, mi s-au parut de calitate. Inca nu i-am purtat sa vad cat sunt de comozi dar de frumosi sunt frumosi (si f ok la pret)


Rall dar in Galatzi nu se gasesc?

Hai ca mi-atzi trezit amintiri cu Gubanul!Ce panofi frumoi ,elegantzi si comozi am purtat de la ei!Chiar nu stiam ca Gubanul mai fabrica incaltzaminte!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

http://www.guban.ro/ro/produse+guban/guban+design/model+9010-1a/90

superbi!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

in doua cuvinte comozi si calitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

http://www.guban.ro/ro/produse+guban/guban+design/model+9010-1a/90

superbi!

uneori gandesc prea mult....


Giulia in magazin i-ai gasit?Unde?
Sunt comozi?

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

pe bune chiar va plac?
eu m-am uitat pe site ca tot ati pus link-ul si ii gasesc pe majoritatea demodati, culori in majoritate nasoale, site-ul e aiurea si nu au si un magazin online ca acum cum v-a apucat nostalgia sigur comandati o pereche doua online.
Pacat de nume si de istorie dar le lipseste si un designer bun si un mk bun si cred ca in general un manager bun care nu stie sa profite de marca.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Da,cei din linkul pus de giulia,da!

e clasicul model,negru cu toc cui!(astia vad ac au si un pic de platforma,dar foarteputzin,ceea ce ar putea mari gradul de confort)

Se potriveste la orice!mai departe nu m-am uitat decit la ce a pus giulia!

Ma intereseaza daca-s comozi!!!!

Dana

Mergi la inceput