CONCURS: poze si povesti de la soare

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dupa cum am mai spus, castigatorii trebuie intai validati de cei de la Nivea, iar din cauza zilelor de vacanta, data initiala este putin prelungita - va rugam sa mai aveti putin rabdare si va multumim pentru intelegere!

Castigatorii vor fi anuntat si pe mail - asa ca nu va ingrijorati - veti fi anuntati!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Felicitari castigatorilor:

jackelina
irinaolt
mayateodora@...
andra_bianca
liliana_cdinu@...
codite2
MARI34
stratmirela
magdalena.gheorghe2009@...
mary_b5283@...

Astept pe PM sau mail andraf@desprecopii.com datele voastre personale cat mai curand posibil - in maxim 7 zile - in caz contrar riscati sa pierdeti premiul, iar un alt castigator va fi ales prin tragere la sorti.

Datele cerute: nume/prenume , adresa/cod postal, nr telefon, user desprecopii sau adresa de mail pt cei care nu sunt inregistrati

FELICITARI!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

FELICITARI TUTUROR,SPER SA MAI AVETI CONCURSURI,IMI FACE MARE PLACERE SA PARTICIP,CAND PRIMESC PREMIUL VA ANUNT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragi castigatori,

Va rugam sa ne confirmati la acest topic daca ati primit sau nu premiul - va multumim !

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARI34 spune:

AZI AM PRIMIT PREMIUL IMI PLACE MERSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylee85 spune:

Am primit si noi premiul, multumim!javascript:insertsmilie('')

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_bianca spune:

buna seara, sunt ffffffff fericita pt ca astazi am primit premiul, palarioara ne este numai buna, sa speram ca va dura toamna mai mult sa o purtam mult,mult :), dar din cele doua creme de protectie solara am primit doar una, va multumesc

Mergi la inceput